240 m2, biuro do wynajęcia - Kraków - - 18555/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Metr z klimatem Nr: 18555/4651/OLW

Eleganckie biuro w centrum Krakowa

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 240 m2 Czynsz 68 zł/m2 (16 320 zł) Koszty ekspl.: 9 zł/m2 (2 160 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę
ZOBACZ PLAN

Jest to renesansowy, historyczny Pałac, który został odrestaurowany i przerobiony na powierzchnie biurowe. Duży parking na 130 miejsc oraz położenie w ścisłym centrum Krakowa, zaledwie 400 m od Rynku Głównego, stanowi o najbardziej prestiżowym adresie biura jakie można mieć. Lokalizacja ta pozwala również na swobodne korzystanie z komunikacji miejskiej.
Standard budynku obejmuje klimatyzacje, kontrolę dostępu, ochronę, recepcje i otwierane okna.

Lokal ten znajduje się na 1 piętrze i jest on w układzie gabinetowym. Istnieje możliwość wyburzenia ścianek działowych. Wysokie sufity oraz duże okna zapewniają przestrzeń przyjemną do pracy. Wynajmujący oferuje ze swojej strony odświeżenie lokalu oraz wymianę wykładziny. W każdym z gabinetów znajduje się klimatyzacja i wentylacja.
Elastyczne warunki najmu oraz duży ogólnodostępny parking.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Kraków

Cześć!
Chętnie pomogę,
Alexandra Kwapisiński

telefon 535 860 732

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij