54 m2, biuro do wynajęcia - Katowice - - 14925/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk Nr: 14925/4651/OLW

Wyposażone 2-pokojowe biuro klasy premium, parking

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 54 m2 Czynsz 12.5 EUR/m2 (2 903 zł) Koszty ekspl.: 3 EUR/m2 (697 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Lokalizacja: Katowice- Roździeń

Nowoczesny budynek biurowy klasy premium usytuowany we wschodniej części Katowic (Roździeń) w bliskiej odległości najważniejszych tras komunikacyjnych aglomeracji śląskiej (DK79, Drogowa Trasa Średnicowa, S86, A4), które zapewniają szybki dojazd do biurowca z każdej części miasta i regionu. Budynek oferuje wysoki standard wykończenia powierzchni oraz rozwiązań technicznych w swojej klasie z szeroką ofertą modułów różnej wielkości. Posiada m.in. lobby z recepcją, szybkie windy, sanitariaty i pomieszczenia socjalne w częściach wspólnych. Wyróżnia go charakterystyczna grafitowa elewacja oraz przeszklona fasada. Ponadto do dyspozycji najemców w budynku znajdziemy taras widokowy, zielone strefy relaksu oraz dużą ilość naziemnych i podziemnych miejsc postojowych wraz z parkingiem dla rowerów.

Niezależny i bardzo funkcjonalny lokal biurowy o łącznej powierzchni około 54 m2 składający się z 2 pomieszczeń: otwartej przestrzeni typu open space oraz gabinetu / salki konferencyjnej. Biuro jest w pełni wykończone i wyposażone w kompletną infrastrukturę techniczną. Na podłodze położona jest wysokiej jakości wykładzina biurowa. Toalety oraz pomieszczenia socjalne do dyspozycji Najemcy znajdują się w częściach wspólnych budynku. Przestrzeń podzielona jest w praktyczny układ pomieszczeń, dający dużą funkcjonalność dla Najemcy.

Istnieje możliwość wprowadzenia zmian na podstawie indywidualnych wytycznych Najemcy oraz wykupu widocznego umeblowania. Zapytaj o szczegóły !

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Cześć!
Chętnie pomogę,
Marcin Mąka

telefon 530 139 252

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij