40 m2, biuro do wynajęcia - Katowice - - 21477/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na wysoki połysk , Na każdą kieszeń Nr: 21477/4651/OLW

Lokal usługowy w biurowcu klasy A!

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 40 m2 Czynsz 66 zł/m2 (2 640 zł) Koszty ekspl.: 19.3 zł/m2 (772 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Lokalizacja: Katowice- Os. Paderewskiego/3 Stawy

Budynek biurowy składa się z 3 segmentów i jest zlokalizowany w centralnej części Katowic w rejonie 3 Stawów, w bezpośrednim sąsiedztwie autostradzie A4. Indywidualne rozwiązania układu przestrzeni biurowej o wysokim standardzie, zarówno w opcji gabinetowej jak i typu open space. Budynek znajduje się w bliskiej odległości od centrum Katowic, w sąsiedztwie węzła Murckowskiego tj.skrzyżowania autostrady A4 z DK86 (Warszawa–Katowice), co gwarantuje świetną dostępność komunikacyjną we wszystkich kierunkach. Istotnym atutem obiektu jest silna ekspozycja oraz duża baza dodatkowych ogólnodostępnych miejsc parkingowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. Biurowiec posiada również wewnętrzny parking podziemny oraz naziemny dla Najemców.

Lokal usługowy z dostępem do kuchni

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Cześć!
Chętnie pomogę,
Olga Podlewska

telefon 793 011 032

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij