142 m2, biuro do wynajęcia - Katowice - Muchowiec - 16144/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 16144/4651/OLW

Biuro z parkingiem, blisko centrum, krótka umowa

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 142 m2 Czynsz 33 zł/m2 (4 686 zł) Koszty ekspl.: 14 zł/m2 (1 988 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Parking Parking
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
Salka konferencyjna Salka konferencyjna
Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia
Krótka umowa Krótka umowa
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Lokalizacja: Katowice- Muchowiec / Dolina 3 Stawów

Centrum biurowe zlokalizowane jest w środkowej części Katowic (Muchowiec/Dolina 3 Stawów) w bliskiej odległości od jednego z głównych węzłów drogowych autostrady A4 oraz licznych dróg lokalnych, które zapewniają szybką i bezproblemową komunikację samochodową z centrum Katowic oraz szybki dojazd do biurowca z każdej części miasta i regionu. Ponadto zaraz przy budynku znajduje się ruchliwy przystanek autobusowy zapewniający szeroką dostępność do komunikacji autobusowej. Kompleks oferuje liczne udogodnienia m.in. sale konferencyjne dla Najemców, dostęp do instalacji światłowodowej, recepcję budynkową, lokal gastronomiczny oraz bardzo dużą ilość miejsc parkingowych na rozległym parkingu zaraz przy kompleksie.

Gotowy do wejścia, komfortowy lokal biurowy położony na parterze budynku o łącznej powierzchni około 142 m2 składa się z 1 dużego pomieszczenia typu open space, 2 przestronnych pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego, toalet, części recepcyjnej oraz komunikacji. Lokal wyposażony jest w pełną infrastrukturę techniczną, klimatyzację oraz wentylacje. Na podłodze zastosowano wykładzinę dywanową oraz płytki. Biuro posiada niezależne, bezpośrednie wejście, które daje możliwość rozszerzenia funkcjonalności przestrzeni np. o część handlowo- usługową.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Muchowiec

Cześć!
Chętnie pomogę,
Marcin Mąka

telefon 530 139 252

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij