400 m2, biuro do wynajęcia - Katowice - Koszutka - 20526/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 20526/4651/OLW

Biuro na 4 piętrze w świetnej lokalizacji

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 400 m2 Czynsz 40 zł/m2 (16 000 zł) Koszty ekspl.: 10 zł/m2 (4 000 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Budynek biurowy zlokalizowany jest w północnej części Katowic (Koszutka) w dynamicznym, biznesowym sąsiedztwie. Lokalizacja oraz sieć drogowa zapewnia szybki dojazd oraz bezproblemową komunikację z centrum miasta zarówno samochodem (3 min), jak i komunikacją autobusową i tramwajową (przystanki w odległości 350 m od budynku). Obiekt tworzy komfortową i funkcjonalną przestrzeń dla nowoczesnego biznesu ze wszystkimi udogodnieniami dla tej klasy biurowców. Obiekt wyróżnia się dużymi możliwościami indywidualnego dostosowania powierzchni na podstawie wytycznych Najemcy zarówno w układzie gabinetowym, jak i open space.

W pełni niezależne, świetnie doświetlone biuro o powierzchni 400 m2 wyposażone w klimatyzacje, ogrzewanie, oświetlenie LED, instalacje teletechniczną oraz podwieszany sufit. Układ open space. Aranżacja i wykończenie powierzchni na podstawie indywidualnych wytycznych Najemcy- zapytaj opiekuna oferty o szczegóły !

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Koszutka

Cześć!
Chętnie pomogę,
Olga Podlewska

telefon 793 011 032

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij