35 m2, biuro do wynajęcia - Katowice - Koszutka - 13494/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 13494/4651/OLW

Lokal biurowy jednogabinetowy

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 35 m2 Czynsz 38 zł/m2 (1 330 zł) Koszty ekspl.: 16.8 zł/m2 (588 zł) Atuty: Klimatyzacja Klimatyzacja Winda Winda Ochrona Ochrona 	Otwierane okna Otwierane okna Parking Parking Recepcja budynkowa Recepcja budynkowa Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia Krótka umowa Krótka umowa Dostęp 24 h Dostęp 24 h plus Wyślij sobie ofertę

Lokalizacja: Katowice- Koszutka

Budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Katowic- Koszutka w sąsiedztwie zabudowy biurowo- usługowej oraz mieszkalnej. Lokalizacja w niedalekiej odległości od centrum Katowic oraz sieć drogowa zapewnia szybki dojazd samochodowy, natomiast bliskość licznych przystanków autobusowych umożliwia szybką komunikację środkami transportu publicznego. Obiekt w swojej klasie wyposażony jest w liczne udogodnienia dla Najemców i oferuje funkcjonalne powierzchnie biurowe o podwyższonym standardzie. Budynek posiada m. in. recepcję, windę, własny parking z dedykowanymi miejscami parkingowymi oraz zaplecza sanitarne i kuchenne znajdujące się w częściach wspólnych budynku.

Niezależny lokal biurowy o powierzchni około 30 m2 netto. Do dyspozycji Najemcy jest aneks kuchenny i WC w częściach wspólnych budynku. Biuro wyposażone w klimatyzacje, instalacje wentylacyjną, informatyczną, otwierane okna, podłogi wykończone wykładziną.

Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w układzie lokalu, wynajęcia kolejnego pomieszczenia oraz wykończenia na podstawie indywidualnych wytycznych Najemcy. Zapytaj o szczegóły.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Koszutka

Cześć!
Chętnie pomogę,
Olga Podlewska

telefon 793 011 032

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij