30 m2, biuro do wynajęcia - Katowice - Koszutka - 13494/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 13494/4651/OLW
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 30 m2 Czynsz 35 zł/m2 (1 050 zł) Koszty ekspl.: 14.95 zł/m2 (449 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia
Krótka umowa Krótka umowa
plus Wyślij sobie ofertę

Lokalizacja: Katowice- Koszutka
Budynek: klasy średniej o podwyższonym standardzie
Min. okres najmu: do ustalenia

Budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Katowic- Koszutka w sąsiedztwie zabudowy biurowo- usługowej oraz mieszkalnej. Lokalizacja w niedalekiej odległości od centrum miasta oraz sieć drogowa zapewnia szybki dojazd samochodowy, natomiast bliskość licznych przystanków autobusowych umożliwia szybką komunikację środkami transportu publicznego. Obiekt w swojej klasie wyposażony jest w liczne udogodnienia dla Najemców oraz oferuje powierzchnie biurowe o podwyższonym standardzie. Biurowiec posiada własny parking z dedykowanymi miejscami parkingowymi.

Niezależny lokal biurowy zlokalizowany na wysokim parterze o powierzchni około 30 m2 netto. Do dyspozycji Najemcy jest aneks kuchenny i WC w częściach wspólnych budynku. Biuro wyposażone w klimatyzacje, instalacje wentylacyjną, informatyczną, otwierane okna, podłogi wykończone wykładziną.

Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w układzie lokalu, wynajęcia kolejnego pomieszczenia oraz wykończenia na podstawie indywidualnych wytycznych Najemcy. Zapytaj o szczegóły.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Koszutka

Cześć!
Chętnie pomogę,
Marcin Mąka

telefon 530 139 252

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij