110 m2, biuro do wynajęcia - Katowice - Centrum - 17036/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Na każdą kieszeń Nr: 17036/4651/OLW

5 pokojowe biuro w centrum Katowic z parkingiem

Biuro do wynajęcia O powierzchni: 110 m2 Czynsz 38 zł/m2 (4 180 zł) Koszty ekspl.: 15 zł/m2 (1 650 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
Gotowe do wejścia Gotowe do wejścia
Krótka umowa Krótka umowa
plus Wyślij sobie ofertę
Dodaj do ulubionych

Lokalizacja: Katowice- Centrum

Budynek biurowy zlokalizowany jest w centralnej części Katowic w niezwykle rozwojowym, biznesowym sąsiedztwie. Lokalizacja oraz sieć drogowa zapewnia sprawny dojazd samochodowy, natomiast bliskość nowo powstałego Międzynarodowego Dworca Autobusowego (Centrum Przesiadkowe Sądowa) oraz licznych przystanków autobusowych i tramwajowych gwarantuje znakomitą komunikację środkami transportu publicznego o zasięgu całej Aglomeracji Śląskiej. Obiekt w swojej klasie charakteryzuje się reprezentacyjnym wyglądem, wysokim standardem powierzchni oraz licznymi udogodnieniami dla Najemców. Cechą wyróżniającą jest duży zamknięty parking z licznymi miejscami parkingowymi oraz recepcja budynkowa.

Lokal biurowy o łącznej powierzchni około 110 m2, składa się z 5 gabinetów różnej wielkości (od 17 m2 do 26 m2). Poszczególne pomieszczenia połączone są wewnętrznymi przejściami, przez co tworzą spójny moduł. Przestrzeń jest wyposażona w pełną infrastrukturę techniczną oraz wentylacje mechaniczną z klimatyzacją. Podłoga wykończona wykładziną dywanową. Biuro daje szerokie możliwości zagospodarowania i aranżacji.

Istnieje możliwość wprowadzenia zmian na podstawie indywidualnych wytycznych oraz koncepcji Najemcy. Zapytaj o szczegóły.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Katowice

Centrum

Cześć!
Chętnie pomogę,
Marcin Mąka

telefon 530 139 252

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij