371 m2, biuro do wynajęcia - Gdańsk - Śródmieście - 10002/4651/OLW | www.biuronamiare.pl
Kategoria: Nr: 10002/4651/OLW
Biuro do wynajęcia O powierzchni: 371 m2 Czynsz 14.9 EUR/m2 (23 706 zł) Koszty ekspl.: 19 zł/m2 (7 049 zł) Atuty:
Klimatyzacja Klimatyzacja
Winda Winda
Recepcja Recepcja
	Otwierane okna Otwierane okna
Dostęp 24 h Dostęp 24 h
plus Wyślij sobie ofertę

Nowoczesny biurowiec klasy A w samym sercu miasta. Jego wspaniała lokalizacja sprzyja korzystaniu z transportu miejskiego i samochodowego (zarówno na terenie kompleksu, jak i w niedalekiej odległości od niego są liczne parkingi). Dla cyklistów również znajdą się bezpłatne miejsca na rowery. Budynek oferuje moduły z wysokim standardem wykończenia. Dodatkowo najemcy mają możliwość kontrolowania wielu rzeczy przy użyciu smartphona. Na parterze budynku jest sklep spożywczy oraz miejsce na kantynę.

Powierzchnia opiewa na ponad połowę trzeciego piętra. Jest bardzo dobrze doświetlona światłem dziennym. Posiada otwierane okna, z których rozpościera się ładny widok na Gdańsk. Jej układ pozwala na dowolne zagospodarowanie miejsc pracy. Wynajmujący przewidział zachęty finansowe przy długoterminowej umowie oraz miejsca parkingowe dla Najemców.

Przedstawione oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie ceny podane są jako netto, mogą się różnić w zależności od części wspólnych piętra i budynku.

Gdańsk

Śródmieście

Cześć!
Chętnie pomogę,
Michał Markiewicz

telefon 570 665 875

napisz e-mail napisz e-mail

zostaw namiary zostaw namiary

ZOBACZ PODOBNE FASONY
zadzwoń zadzwoń napisz [email protected] wypełnij wypełnij