Biura do wynajęcia w całej Polsce | biuronamiare.pl
Let’s talk

ZAPEŁNIAMY
PUSTE POWIERZCHNIE

Usługa komercjalizacji dedykowana jest właścicielom powierzchni biurowych każdej wielkości, w największych polskich miastach. Zwiększ poziom obłożenia i przychody z Twojej nieruchomości razem z nami.

Współpracujemy z największymi deweloperami i funduszami działającymi na rynku nieruchomości komercyjnych. Lata doświadczeń zaowocowały też nagrodami, które tylko dowodzą, że warto z nami pracować.

DZIAŁAMY W
CAŁEJ POLSCE
trzy kroki
Najważniejszym wstępem do dobrej współpracy jest dobre zrozumienie potrzeb i analiza nieruchomości. Jako broker najlepiej znamy rynkowe ceny i Twoją konkurencję, a marketing i sprzedaż to nasza specjalność!
 • 01
  Analiza
  01
  Analiza
 • 02
  Marketing
  02
  Marketing
 • 03
  Komercjalizacja
  03
  Komercjalizacja
Presentation
Rzuć okiem na prezentację
Przygotowaliśmy prezentację, która pokazuje z kim dotychczas współpracowaliśmy oraz jakie są nasze sukcesy. Jesteśmy rzetelni, lojalni i patrzymy długoterminowo. Szukamy partnerów, którzy kierują się podobnymi zasadami w biznesie.
Z KIM
PRACUJEMY
 • Octava
  Połączyliśmy siły w właścicielem portfela nieruchomości funduszem Octava Property Trust, dla którego zarządzamy elastycznymi powierzchniami.
 • Ikea
  Razem z architektami z Centrum IKEA dla Firm przygotowaliśmy pierwszą na świecie powierzchnie coworkingową wyposażoną od A do Z, w produkty tej firmy.
 • Develia
  W imieniu dewelopera powierzchni biurowych Develia S.A. zarządzamy powierzchnią coworkignową w ramach umowy master lease.

WZBOGAĆ
BUDYNEK
O ELASTYCZNE BIURA

Własne B.

W ramach naszej usługi reprezentacji wynajmującego, stworzymy na Twojej powierzchni biura serwisowane dostarczając gotowe rozwiązanie - Własne B. My dostarczamy zasoby i know-how, a Ty czerpieesz korzyści bezpośrednio od najemców.

Jak działamy
Własne B. to kompleksowo przygotowana przestrzeń do pracy. Każdy z najemców pracuje w swoim prywatnym biurze i razem z innymi najemcami korzysta z powierzchni wspólnych takich jak kuchnia, sale konferencyjne i strefy odpoczynku. Dzięki idei współdzielenia części przestrzeni obniża koszty najmu.
Plan
Ile m2 na osobę w biurze?

Przeprowadzasz się do biurowca albo zmienia się liczba osób w Twojej firmie i nie wiesz ile metrów kwadratowych będzie Ci potrzebne? Oblicz ile powierzchni będzie potrzebować Twoje nowe biuro.

Co zawierają koszty eksploatacyjne?

Cena wynajmu mkw. powierzchni w biurowcu składa się z dwóch głównych części. Poza stawką czynszu, drugą główną składową są koszty eksploatacyjne związane z bieżącym utrzymaniem budynku.

Parking przy biurze: Za ile i gdzie go wynająć?

Dla firm wynajmujących biuro koszt powierzchni i zużycie mediów to nie jedyne regularne wydatki związane z nieruchomością. Istotnym kosztem dla niemal każdego przedsiębiorstwa są miejsca parkingowe.

Wyślij sobie prezentację

Podaj swojego e-maila, a my wyśjemy Ci natychmiast naszą prezentację.

Dobra robota!

Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, za chwilę powinieneś otrzymać podsumowanie Twojej pracy.

+48 22 307 65 11

Telefon

[email protected]

E-mail

Prezentacja w drodze do Ciebie!

Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, za chwile otrzymasz prezentację.

+48 22 102 12 11

Telefon

[email protected]

E-mail