Biura do wynajęcia Ursynów, Warszawa | biuronamiare.pl
office_all Przeglądaj setki biur do wynajęcia w Warszawie i wybierz najlepsze dla Twojej firmy.
photo Biura serwisowane, coworking, umeblowane gabinety,
krótkie umowy, elastyczne rozwiązania.
office_clima Biura na wynajem kamienicach, loftach i wykończone w klimatycznym stylu.
office_high Reprezentacyjne biura w najlepszych biurowcach Warszawy. Prestiżowe lokale, wysokie piętra i perły architektury.
office_for_all Ekonomiczne rozwiązania dla każdej firmy, tanie biura na wynajem w Warszawie, duże i małe powierzchnie.
Biura na wynajem Ursynów
Pomimo tego, że Ursynów jest powszechnie postrzegany jako sypialnia Warszawy, obszar dzielnicy rozciąga się aż do lotniska i zahacza o Dawidy. Dzięki swojemu rozmiarowi, Ursynów ma do zaoferowania stosunkowo duży wybór biur na wynajem, zarówno przy ul. Puławskiej, Poleczki, Pileckiego, jak i Rosoła. Zobacz aktualne oferty biur na wynajem na Ursynowie.
michal_nisengolc
Zbyt mało dopasowanych biur?

Zapytaj o ofertę szytą na miarę.

Do usłyszenia,

Michał

Let’s talk

PODOBNE

W KATEGORII

ALL INCLUSIVE

Cena prezentowanych poniżej biur przeważnie zawiera już media, meble, Internet i kawę bez limitu, a to wszystko na jednej fakturze.

                Warszawa Ursynów - biura do wynajęcia
Warszawa Ursynów - biura do wynajęcia

Ursynów jest stosunkowo młodą dzielnicą Warszawy, w której mieszka już ponad 150 tys. osób. Jest to efekt szeroko zakrojonego planu zabudowy osiedlami mieszkaniowymi tej części miasta w latach 60-tych XX wieku. Plany urbanistyczne zakładały jednak przy tym rozbudowę infrastruktury przyjaznej mieszkańcom, z czego korzysta do dziś wiele osób.

Na Ursynów prowadzą trzy główne arterie komunikacyjne - ul. Puławska, Al. Komisji Edukacji Narodowej oraz ul. Rosoła. Dodatkowym, najbardziej ulubionym przez mieszkańców Ursynowa środkiem transportu miejskiego jest metro. Bardzo popularne są też rowery miejskie, masowo używane zarówno przez mieszkańców dzielnicy jak i osoby, które przyjeżdżają do stacji Kabaty, skąd później wyruszają rowerami do Powsina, Konstancina i wycieczkę po Lesie Kabackim.

Większość biurowców oferujących biura do wynajęcia na Ursynowie znajduje się w okolicy ulicy Puławskiej oraz Poleczki, gdzie znajduje się rozległy park biurowy. W części mieszkaniowej, czyli na Imielinie i Kabatach znajdują się pojedyncze budynku biurowe, w których mieszczą się firmy małej i średniej wielkości. W dzielnicy Ursynów powstało też kilka prywatnych inicjatyw coworkingowych oraz biura serwisowane.