Biuro Na Miarę skutecznie zapełnia biurowce najemcami

Po kilku latach działalności na rynku wynajmu biur z ramienia najemców, Biuro Na Miarę poszerza swoje usługi o kompleksowe wsparcie dla wynajmujących – właścicieli budynków, którzy oczekują wypełnienia swoich powierzchni najemcami w celu zwiększenia przychodowości oraz wartości nieruchomości. Unikatowym na rynku dodatkiem do usługi komercjalizacji jest możliwość wdrożenia na powierzchni także elastycznych biur pod marką Własne B.

Odpowiedź na potrzeby właścicieli

Setki przeprowadzonych transakcji wynajmu powierzchni biurowych zaowocowały zbudowaniem trwałych relacji i zaufaniem, którym obdarzyli nas właściciele budynków.

Uruchomienie usługi komercjalizacji budynków jest dla nas naturalnym krokiem w rozwoju firmy, odpowiedzią dla wynajmujących, którzy oczekiwali od nas wsparcia w wypełnianiu pustych powierzchni najemcami

– mówi Michał Nisengolc, członek zarządu Biuro Na Miarę. 

Osobą odpowiedzialną za rozwój usługi z ramienia firmy jest Jakub Bereś, broker nieruchomości biurowych z ugruntowanym doświadczeniem w przeprowadzaniu procesów najmu w biurowcach i kamienicach każdej klasy, ale także specjalista z zakresu powierzchni coworkingowych. Wiedza o tyle cenna, że Biuro Na Miarę jest jedyną na rynku firmą oferującą właścicielom budynków, poza tradycyjnymi usługami komercjalizacji, możliwość wdrożenia elastycznych modułów, pod marką Własne B. z powodzeniem działającą od kilku lat na rynku warszawskim, katowickim oraz łódzkim.

Budynki biurowe pod naszymi skrzydłami

Pierwsze cztery budynki, których właściciele zaufali specjalistom z Biuro Na Miarę w procesie rekomercjalizacji znajdują się w Warszawie: 

  • Kamienica biurowa przy ul. Kijowskiej 5 na warszawskiej Pradze,
  • Kamienica biurowa przy ul. Rozbrat 44a na Powiślu,
  • Biurowiec na warszawskiej Starówce przy ul. Świętojerskiej,
  • Biurowiec KLIF Tower na Woli.

– Mimo sporej konkurencji na rynku, widzimy w dalszym ciągu miejsce do zagospodarowania, o czym świadczyć może fakt, że tuż po udostępnieniu usługi, w ciągu kilku miesięcy udało nam się skomercjalizować w 100% budynek przy ul. Kijowskiej 5 na warszawskiej Pradze. W znacznej części wypełniliśmy najemcami również biurowiec przy ul Rozbrat 44a.

mówi Jakub Bereś, dyrektor działu Reprezentacji Wynajmującego w Biuro Na Miarę. Obecnie firma pracuje nad procesami komercjalizacji w kolejnych budynkach o znacznie większej skali. 

Biuro Na Miarę jest ogólnopolską firmą doradczą, działającą na rynku nieruchomości komercyjnych. Poza Warszawą posiada oddziały w Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi Rzeszowie oraz Lublinie. Wkrótce oferowane usługi będą dostępne także w Poznaniu.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zapełnieniu budynku najemcami, napisz do nas na [email protected], zadzwoń pod numer tel. 22 102 12 11, lub sprawdź naszą usługę komercjalizacji powierzchni TUTAJ.