Wyszukiwarka biur, dopasowana do potrzeb firm

Przedstawiamy Wam nasze najnowsze dziecko, czyli profesjonalną wyszukiwarkę biur do wynajęcia w Warszawie. Stworzyliśmy ją na podstawie kilku tysięcy obsłużonych klientów i wsłuchiwania się w ich potrzeby.

Tylko biura, zgodne z BHP

Naszą specjalizacją jest wynajem powierzchni biurowych, dlatego skupiliśmy się na tym, aby zaprezentować Wam pełen przegląd biur do wynajęcia w Warszawie – pokoi biurowych, biur serwisowanych, lokali w kamienicach i powierzchni nowoczesnych biurowcach. Co ważne, w naszej wyszukiwarce znajdziecie tylko powierzchnie przeznaczone do pracy biurowej, co oznacza że będą miały odpowiednie oświetlenie oraz wysokość pomieszczeń, zgodne z przepisami BHP. Nie ma tu „mieszkań pod biura”, domów mieszkalnych i co najważniejsze, setek powielających się ofert.

Wyszukiwanie po potrzebach

Wyróżnikiem naszego narzędzia jest możliwość sortowania ofert pod kątem atutów, kategorii oraz liczby osób. Poza tym, można oczywiście wyszukiwać oferty wg dzielnic administracyjnych oraz po wysokości czynszu, np.

  • krótka umowa (max na 12 miesięcy lub na czas nieokreślony),
  • klimatyzacja
  • dla 4 osób
  • Mokotów
  • do 2500 zł

W ofercie podajemy ponadto koszty eksploatacyjne, które są standardową składową ceny w budynkach biurowych. Tylko biura w formule all-inclusive (biura serwisowane) mają podaną od razu łączną cenę zawierającą dodatkowe usługi oraz liczbę stanowisk pracy.

Jak w sklepie

Wybrane propozycje w trakcie wyszukiwania można zapisywać w koszyku, klikając serduszko na zdjęciu, a następnie zestaw interesujących nas ofert wysłać sobie na maila w celu spokojnego porównania. Poza tym, każda z naszych ofert ma przypisany numer oraz kategorię, np. All-inclusive (biura serwisowane), Z klimatem (lofty, kamienice), Na wysoki połysk (nowoczesne biurowce), Na każdą kieszeń (tańsze biura, często w starszych budynkach).

Największa baza

Kilka lat pracowaliśmy nad tym, aby móc pokazać cały wachlarz dostępnych powierzchni biurowych, od najtańszych do najbardziej luksusowych, od mikrobiur do całych budynków. Przy współpracy z deweloperami, funduszami, instytucjami państwowymi oraz agencjami nieruchomości zebraliśmy niemal 3000 dostępnych powierzchni w  ok. 900 budynkach biurowych w Warszawie. Z naszej wiedzy wynika, że żadna inna firma nie posiada tylu ofert biur w swojej bazie! Sporą część z nich prezentujemy online.

Wsparcie i doradztwo w procesie wynajmu

Przy każdej transakcji, nad jej przebiegiem czuwa dla Was nasz doświadczony specjalista, który pomoże uniknąć zaskoczenia i  w razie potrzeby wyjaśni niejasne szczegóły umowy. Jest z Wami od samego początku, jeszcze na etapie dopasowywania powierzchni, organizowania spotkań, po wsparcie w formalnościach czy nawet pomoc w przeprowadzce – dbając o Wasze finanse i bezpieczeństwo.

Przeglądaj setki ofert biur razem z nami i wybierz najlepsze dla Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy na www.biuronamiare.pl, mailowo pod adresem [email protected] oraz pod nr telefonu tel. 22 102 12 11.