Własne B. – Nowa alternatywa dla małych i średnich firm

Poszukiwanie biura przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców nie należy do najłatwiejszych zadań. Spośród dostępnych na rynku opcji, najczęściej decydują się oni na tradycyjną powierzchnię biurową lub biuro w formule all-inlusive (biuro serwisowane). A gdyby połączyć najlepsze rozwiązania z tych dwóch opcji i stworzyć dla nich nową alternatywę? Naprzeciw potrzeb tych klientów wychodzi Własne B. – gotowe do wejścia biura, które łączą atuty konwencjonalnej powierzchni z elastycznością i udogodnieniami charakterystycznymi dla biura all-inclusive.

Elastyczna umowa

Własne B. oferuje możliwość wynajęcia indywidualnego biura z prostą umową na okres 12 miesięcy, jednak w każdej chwili przy okazji rozwoju firmy najemca może swobodnie powiększać swoją powierzchnię poprzez wynajęcie dodatkowych gabinetów, jeśli tylko są dostępne. Umowa najmu podpisywana jest bezpośrednio z właścicielem budynku, co podnosi poczucie bezpieczeństwa.

Przystępne cenowo

Zarówno stawiając pierwsze kroki w biznesie, jak i będąc w fazie intensywnego rozwoju, przedsiębiorcy optymalizują koszty. Dlatego dzięki idei sharing-economy, wynajmowaniu powierzchni bezpośrednio od właściciela i skupieniu się tylko na najistotniejszych usługach, Własne B. pozwala obnizyć koszty najmu do minimum. Każdego biuro dostosowane jest dla określonej maksymalnej liczby pracowników, jednak w tym przypadku nie płacimy za jednostkowe miejsca pracy, a za rzeczywistą ilość metrów kwadratowych naszego biura. W cenę czynszu wliczone jest już to co niezbędne, czyli opłaty eksploatacyjne, zużycie mediów, wi-fi, sprzątanie, dostęp do części wspólnych, obsługa korespondencji i dostęp do salki spotkań. Dodatkowej opłacie podlegają miejsca parkingowe dla osób dostających się do pracy własnym środkiem transportu oraz meble (istnieje możliwość wprowadzenia się do biura z własnymi meblami).

Ekonomia współdzielenia

Poza indywidualnym gabinetem najemca dostaje również dostęp do części wspólnych na powierzchni, z których korzysta w razie potrzeby, w przeciwieństwie do samego biura, które jest wykorzystywane przez cały czas w trakcie pracy:
– kuchnia, gdzie podczas porannej kawy można poznać innych najemców i nawiązać kontakty,
– salka konferencyjna, w której zorganizować można bardziej formalne spotkanie z klientem,
– dostęp do toalet, recepcji czy prysznica znajdującego się na powierzchni.

Debiut na Służewcu

Pierwszą lokalizacją otwieraną pod marką Własnego B. jest budynek Marynarska Passage na warszawskim Służewcu – idealne rozwiązanie dla osób z Mokotowa lub Ursynowa oraz dla firm, którzy posiadają w tej okolicy kontrahentów. Budynek i stację kolei podmiejskiej Warszawa Służewiec dzieli zaledwie 5-minutowy spacer, zapewniając wygodne połączenie zarówno z Centrum stolicy jak i portem lotniczym im. Fryderyka Chopina. Informacje o kolejnych lokalizacjach pojawią się wkrótce.

Własne B. staje się tym samym nowym rozwiązaniem dla osób poszukujących niewielkiej powierzchni, w rozsądnej cenie, na prostych warunkach. Zespół stojący za całym projektem czerpie z doświadczenia w obsłudze mikro, małych oraz średnich przedsiębiorców i dostarcza dla nich produkt, który jest wyjściem naprzeciw ich potrzeb. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Własnym B., dopiero zaczynasz szukać powierzchni biurowej lub jeszcze jej nie znalazłeś – napisz do mnie na [email protected] , a wspólnie znajdziemy biuro dopasowane Twoich potrzeb.

Autor: gościnnie Damian Kuczalski, Własne B.