Wilanów powiększa ofertę elastycznych biur dla małych i średnich firm

Małe i średnie firmy zyskały ponad 3 tys. m2 powierzchni biurowej w warszawskim kompleksie Wilanów Office Park. Operatorem powierzchni jest nowa na warszawskim rynku firma NewWork Serviced Offices, która zajęła 40% budynku Be The One. Biuro Na Miarę pośredniczyło w transakcji wynajmu tej jednej z największych w Warszawie powierzchni dla małych i średnich firm w formule all-inclusive. W budynku można wynająć pomieszczenia i moduły na elastycznych warunkach, np. dla 2-30 osób, tj. biura o metrażu 15-300 m2, w dowolnej konfiguracji pomieszczeń, gotowe do wprowadzenia od zaraz, na okres już od 12 miesięcy. Do dyspozycji najemców będą również umeblowane sale konferencyjne, wyposażona kuchnia oraz reprezentacyjne lobby recepcyjne.

Eksperci nie mają wątpliwości, że Wilanów potrzebował takich rozwiązań. – Prowadząc proces komercjalizacji budynków w kompleksie Wilanów Office Park odczuwaliśmy zapotrzebowanie na mniejsze powierzchnie, których do tej pory budynek nie mógł zaoferować. Dzięki najemcy wyspecjalizowanemu w dostarczaniu elastycznych rozwiązań na rynku biur, teraz jest tutaj taka możliwość. Wierzymy, że takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę w tej lokalizacji – mówi Adrian Bojczuk, dyrektor działu wynajmu powierzchni biurowych w BNP Paribas Real Estate.

Trend w oferowaniu powierzchni biurowej na krótkie okresy i gotowej do wprowadzenia dynamicznie się rozwija. Ma to związek między innymi z planowanymi zmianami w międzynarodowych standardach rachunkowości, które wejdą w życie w 2019 roku. Swoje plany zdradza też NewWork. – Na koniec 2018 roku chcemy mieć 5 lokalizacji w Warszawie – mówi Hubert Abt, CEO PropertySystems, będącej właścicielem firmy. – Polska będąc największym rynkiem w tej części Europy jest dla nas wyjątkowo ważna. Ponadto chcemy się rozwijać w Kijowie i Pradze, w II kwartale 2018 zaczynamy już działać operacyjnie w kijowskim centrum handlowym Globus. Nasza podróż dopiero się zaczyna, na koniec przyszłego roku będziemy operować 40 tys. m2 powierzchni biurowej – prognozuje Hubert Abt.

Po więcej szczegółów dotyczących wynajmu biur w Wilanów Office Park, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na [email protected] lub telefonicznie pod nr 22 102 12 11.