W Wilanowie powstały pierwsze biura all-inclusive

Właśnie wystartowało nowe w Warszawie, a jednocześnie pierwsze w Wilanowie miejsce z małymi biurami gotowymi do wprowadzenia i strefą coworkingową, pod nazwą Offices24. Biura usytuowane w nowoczesnym biurowcu Royal Wilanów już zaczęły wzbudzać zainteresowanie zarówno mieszkańców Miasteczka jak i okolicznych miejscowości, w tym Konstancina-Jeziorny.

– Na profesjonalne biura w tej części miasta czekało wielu przedsiębiorców, którzy na co dzień musieli dojeżdżać do swoich biur na Mokotowie, a także freelancerów, którzy mają już dosyć pracy w mieszkaniu czy kawiarni. – mówi Jarosław Zawadzki, Dyrektor Zarządzający w Offices24.

Charakter biur All-inclusive ułatwia funkcjonowanie dzięki jednej opłacie za wszystkie udogodnienia, z których przedsiębiorcy korzytają na co dzień – umeblowany gabinet z dostępem do internetu, kawa i herbata, sale do spotkań, obsługa korespondencji, czy sprzątanie. Do dyspozycji najemców jest również strefa do relaksu i przeprowadzania rozmów telefonicznych.

Na parterze budynku znajduje się ciąg lokali usługowych, w tym restauracje i kawiarnie, a pod ziemią supermarket, parking na godziny, a także przestrzeń dla rowerów. Obok budynku znajdują się boiska do gry w piłkę i wypożyczalnia sprzętu sportowego.  Ceny zaczynają się już od 500 zł miesięcznie za coworking i ok. 3 tys. zł za gabinet dla dwóch-trzech osób.

Foto 1. Części wspólne budynku.

Foto 2. Parking dla rowerów pod budynkiem.

Foto 3. Dziedziniec.

Fot 4. Przykładowe biuro

Fot 5. Strefa coworkingowa

Jeśli chcesz mieć swoje biuro w budynku Royal Wilanów, skontaktuj się z nami i zapytaj o dzień próbny, pod numerem tel. 22 307 65 11 lub e-mail kontakt@biuronamiare.pl.

Share on FacebookShare on LinkedIn