W superbiurowcu otworzyli powierzchnię z małymi biurami

W jednym z najlepszych biurowców w Warszawie Q22 na rogu ulicy Grzybowskiej i Al. Jana Pawła II, powstało miejsce dedykowane dla firm, które potrzebują niedużej powierzchni w nowoczesnym wydaniu.

20 kwietnia 2017 firma Omnioffice oficjalnie otworzyła nową powierzchnie dla biznesu, umożliwiającą wynajem biura na elastycznych warunkach, na pokoje lub łączone moduły, od 15 do kilkuset metrów kwadratowych. – Nastawiamy się w szczególności na większe teamy, które będą potrzebowały kilkanaście-kilkadziesiąt stanowisk, ale kilkuosobowe podmioty są równie mile widziane. W jeden weekend jesteśmy w stanie połączyć sąsiadujące pokoje i przygotować powierzchnię do wejścia na poniedziałek – mówi Piotr Woźny, prezes zarządu Omnioffice.

W cenie biura all-inclusive do dyspozycji najemcy są umeblowane gabinety gotowe do wejścia od zaraz, multimedialne sale konferencyjne, eleganckie foyer i obsługa recepcyjna. Na uwagę zasługuje również profesjonalny ekspres do kawy (jednym z właścicieli jest Włoch, więc zakładam że zna się na rzeczy ;-), dzięki czemu trunek umili czas najemcom i gościom.

Biuro serwisowane w Q22 to kolejna tego inwestycja firmy Omnioffice, zaraz po lokalizacjach przy Marszałkowskiej i na Powiślu. Sam budynek poza świetnym usytuowaniem oferuje rozwiązania przyjazne rowerzystom, strefę kardio-fitness, kantynę czy pralnię. W garażu podziemnym znajduje się parking dla gości oraz myjnia.

Fot.1 Miejsce na chwilę relaksu, ze wpsomnianym ekspresem w tle.

Fot.2 Multimedialna sala konferencyjna z możliwością podziału na dwie mniejsze.

Fot.3 Przykładowe biuro z widokiem na Al. Jana Pawła II.

Fot.4 Reprezentacyjne foyer

Jeśli chcesz mieć biuro w tym budynku, zapytaj o cenę pod nr tel. 22 102 12 11.