SmartOffice – Postępu 14, jako najlepsze biuro all-inclusive w kategorii STARTUP FRIENDLY

Biuro Na Miarę jako niezależna firma na rynku pośrednictwa oraz ekspert w wynajmie biur dla małych i średnich firm, spośród profesjonalnych przestrzeni w formule all-inclusive (patrz. biuro serwisowane), wyróżniła najlepsze rozwiązania na rynku. W kategorii STARTUP FRIENDLY zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na elastyczność zapisów umów, możliwość powiększania biura wraz ze wzrostem liczby zatrudnionych oraz dobry stosunek jakości do ceny wynajmu.

Wyróżnienie za najlepsze biuro all-inclusive w Warszawie w kategorii STARTUP FRIENDLY przyznaliśmy firmie SmartOffice za powierzchnię w biurowcu przy ul. Postępu 14. Na szczególną uwagę zasługuje nowocześnie wykończona przestrzeń z ponad 300-metrowym tarasem, położona w samym sercu biznesowej części Mokotowa. Jest to pożądana lokalizacja dla firm świadczących usługi dla biznesu, a dodatkowym atutem jest parking dla gości przy budynku. Najemcy biur od SmartOffice otrzymują profesjonalne wsparcie na co dzień, ponadstandardowe wyposażenie części wspólnych oraz dodatkowe pomieszczenia do cichej pracy w cenie. Dla wielu startupów jest to lokalizacja nr 1 na Mokotowie. Gratulujemy!


Jeśli chcesz szybko poznać warunki wynajmu biura w tym miejscu, napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń 22 102 12 11.