Powstają nowe biura all-inclusive dla mikro, małych i średnich firm

W tym roku mamy do czynienia z dużym impulsem ze strony deweloperów i operatorów powierzchni, oferujących powierzchnie dla małego i średniego biznesu. Jednym z najnowszych projektów, który wkrótce ujrzy światło dzienne są biura Business Link w nowoczesnym biurowcu Astoria w centrum Warszawy. Będzie to już ich trzecia lokalizacja w Warszawie, po Stadionie Narodowym i budynku Zebra Tower, a łącznie w całej Polsce oferują już kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych gotowych biur, w 12 lokalizacjach.

Najnowsza realizacja na trzech piętrach dostarczy na rynek ponad 150 gabinetów i strefę coworkingową wysokiej klasy, z nowocześnie urządzonymi wnętrzami, tarasem, super widokiem i atrakcyjnymi częściami wspólnymi. Do dyspozycji najemców będą w pełni umeblowane i klimatyzowane pokoje biurowe, dostęp do wyposażonej kuchni, Internetu, czy sal do spotkań. Poza tymi udogodnieniami, dużą zaletą wspólnych przestrzeni dla biznesów jest networking. – Ponad 80 proc. firm, które zostają z nami na rok współpracuje ze sobą przy wspólnych projektach i poleca się nawzajem – mówi Michał Misztal, Dyrektor Rozwoju w Business Link.

Warszawa przeżywa prawdziwy rozkwit centrów biznesowych umożliwiających wynajem profesjonalnej biurowej powierzchni dla kilku czy kilkunastoosobowych firm. Obecnie w mieście jest ponad 50 takich lokalizacji, a w najbliższych miesiącach powstanie kilkanaście kolejnych.

Poniżej przedstawiamy wizualiacje powierzchni Business Link w budynku Astoria:

1. Części wspólne.

2. Coworking.

3. Salka do spotkań.

4. Wspólna kuchnia.

5. Salka do spotkań z widokiem na centrum.

Biuro Na Miarę oferuje przekrój rozwiązań dla małego i średniego biznesu, w tym umeblowanych biur, gotowych do wprowadzenia. Skontaktuj się z nami i poznaj zalety tego typu rozwiązań.