Pierwsza „Biurówka” dla znajomych z branży już za nami

W Andrzejkowy wieczór w naszym biurze odbyła się pierwsza impreza dla znajomych z branży. Stąd też wzięła się nazwa tego spotkania – „Biurówka”, nawiązująca do charakteru domówki (imprezy dla znajomych zorganizowanej w domu lub mieszkaniu) oraz lokalu, czyli siedziby firmy.

Data spotkania zbiegła się z drugą rocznicą powstania firmy, więc przyszedł czas na małe podsumowanie w liczbach, które goście imprezy mogli odnaleźć w różnych miejscach biura. Podczas imprezy zaprezentowaliśmy też zwiastun naszego najnowszego projektu – Spec Vloga, z Tomaszem w roli głównej. Będzie to wideoblog o branży dla branży oraz jako wsparcie dla firm poszukujących nowej siedziby. Poza nutą z głośników, imprezie towarzyszył kubański zespół muzyków prowadzony przez Yoilana, zachęcający do tańca przy latynoskich rytmach. Catering przygotował dla nas sam szef kuchni restauracji Omami, a u barmana Marka największym zainteresowaniem cieszyły się Mohito i Caipirinha. Na deser przygotowaliśmy domowego wypieku bezglutenowe ciasto brownie i babeczki z dyni z dodatkiem powideł śliwkowych.

Frekwencja pozytywnie nas zaskoczyła, a pierwsze opinie są bardzo dobre, więc od razu postanowiliśmy zaplanować kolejną Biurówkę, która odbędzie się w I kwartale 2018 r. Do zobaczenia! 🙂