Nowy flagowy salon dla Huawei w centrum

Choć nazwa naszej firmy może wskazywać, iż specjalizujemy się w lokalach stricte biurowych, to wielokrotnie pośredniczyliśmy w transakcjach najmu m.in. lokali usługowych czy handlowych. Dla naszego klienta, firmy Huawei prowadziliśmy poszukiwania i doradzaliśmy w procesie najmu lokalu parterowego, który miał być flagowym salonem tej marki.

Lokal miał pełnić ważną funkcję, bo wyłącznego showroomu firmy Huawei. Jest to drugi taki koncept marki w Warszawie (pozostałe punkty, w których można znaleźć produkty i usługi marki to salony partnerskie). Kluczowym założeniem był więc dobrze widoczny lokal parterowy z dużymi witrynami w doskonale skomunikowanej lokalizacji, najlepiej w centrum.

Po dokładnej analizie rynku pod kątem lokali parterowych i przedstawieniu klientowi najbardziej korzystnych dla niego propozycji, ostateczny wybór padł na powierzchnię około 400 m2 w parterze budynku Warsaw Tower przy ulicy Siennej 39. Powierzchnia posiada duże witryny pozwalające na obrandowanie lokalu, a jej niewątpliwą zaletą jest dobra ekspozycja, zarówno wewnątrz budynku (tuż przy drzwiach wejściowych), jak i z zewnątrz – od strony ul. Złotej, tuż obok wejścia do centrum handlowego Złote Tarasy. Łącznikiem pomiędzy centrum handlowym, a biurowcem, w którym znajduje się salon Huawei jest niedawno wyremontowany pasaż.

Salon flagowy Huawei tuż przy wejściu do biurowca Warsaw Towers
Pasaż łączący biurowiec i centrum handlowe Złote Tarasy

W przypadku lokali usługowych rozpoznawalny adres i dobra lokalizacja pełni w zasadzie kluczową rolę, ponieważ od tego zależy ruch pieszych i łatwość napływu klientów. Dlatego decyzja o wyborze parteru biurowca Warsaw Tower uważamy za bardzo celną. Budynek mieści się w ścisłym centrum Warszawy. Najbliższe sąsiedztwo to najchętniej odwiedzana warszawska galeria, Dworzec Centralny, Pałac Kultury i Nauki, hotel InterContinental, liczne restauracje oraz Rondo ONZ w odległości zaledwie 300 m. Samo położenie jest więc bardzo prestiżowe, gwarantuje stały przepływ ludzi oraz łatwość dojazdu zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym środkiem transportu. Na plus jest również wejście do budynku z dwóch stron, od ul. Siennej i od ul. Złotej.

Huawei to korporacja międzynarodowa i czołowy dostawca rozwiązań w czterech kluczowych dziedzinach – sieci telekomunikacyjnych, IT, urządzeń inteligentnych i usług chmurowych. Marka jest drugim co do wielkości po Samsungu, światowym producentem smartfonów. Firma powstała w 1987 roku w Chinach. Obecnie zatrudnia ponad 180 tys. pracowników oraz dysponuje placówkami badawczymi na całym świecie, między innymi w Chinach, Francji, Indiach, Japonii, Niemczech, Rosji, Szwecji, USA oraz Wielkiej Brytanii.

Mamy nadzieję, że nowy punkt Huawei w doskonałej lokalizacji przypadnie do gustu zarówno obecnym, jak i nowym klientom marki!

Salon Huawei na parterze biurowca Warsaw Towers

Jeśli szukasz biura lub lokalu usługowo-handlowego, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] lub telefonicznie pod nr tel. 22 102 12 11.