Nowocześnie i z klasą – biuro dla bukmachera STS

Firma STS trafiła do nas z polecenia. Jakiego biura szukaliśmy dla największego polskiego bukmachera?

Po dokładnym zbadaniu potrzeb przystąpiliśmy do poszukiwań lokalu na warszawską siedzibę dla naszego klienta. Wyselekcjonowaliśmy z rynku propozycje nieruchomości wpisujące się w kluczowe wymogi, jakimi były dobra komunikacja, nowoczesny, ale jednocześnie kameralny budynek oraz możliwość umieszczenia logo firmy w widocznym miejscu. Z wszystkich pasujących opcji w gust klienta najbardziej trafiło biuro w Polna Corner.

Polna Corner to harmonijne połączenie nowoczesnego biurowca i zrewitalizowanych zabytkowych kamienic. Całość cechuje wysoki standard wykończenia, butikowy, kameralny charakter oraz dbałość o rozwiązania ekologiczne (certyfikat BREEAM). Siedziba klienta mieści się w nowej części, czyli w przeszklonym, dobrze widocznym budynku klasy A. Lokalizacja gwarantuje doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Biurowiec znajduje się bezpośrednio przy wejściu do Metra Politechnika, tuż obok są przystanki autobusowe i tramwajowe. Dodatkowymi atutami jest restauracja w budynku, historyczne podwórko oraz sąsiedztwo parku Pole Mokotowskie. Logo firmy zostało umieszczone na szczycie budynku i jest doskonale widoczne z Ronda Jazdy Polskiej, dla wszystkich jadących w stronę centrum.

 STS to największa firma bukmacherska w Polsce, założona w 1997 roku w Katowicach. Aktualnie spółka zatrudnia około 1500 pracowników w ponad 440 punktach na terenie całego kraju. Liczbę stałych klientów firmy szacuje się na ponad 200 tys. osób. Co roku STS przyjmuje kilkadziesiąt milionów zakładów. Bukmacher angażuje się także we wspieranie polskiego sportu – od 2018 roku jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także głównym sponsorem Jagiellonii Białystok. STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność na rynkach europejskich. Od 2019 roku spółka działa w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie.

Firmie STS gratulujemy nowej siedziby oraz życzymy sukcesów w podboju kolejnych rynków!

Jeśli szukasz biura w pięknym budynku i dobrej lokalizacji, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] lub telefonicznie pod nr tel. 22 102 12 11.