Nowoczesne biurowce jak butikowe hotele

Firma IMMOFINANZ ulepsza swoje budynki biurowe dopasowując je do konsumentów XXI w., w tym przypadku firm i ich pracowników. W zastosowanych rozwiązaniach odzwierciedlone są elementy nowoczesnego stylu życia, takie jak mobilność, elastyczność, ekologia, czy społeczny charakter – w ten sposób powstają biurowce pod marką myhive. W Warszawie na początek będzie ich sześć, najwięcej wśród wszystkich rynków w Europie, na których działa IMMOFINANZ.

Założeniem idei jest projektowanie różnorodnej przestrzeni z optymalną infrastrukturą, atrakcyjną architekturą i kompleksową, przyjazną obsługą. Cechy charakterystyczne, które znalazły zastosowanie w biurowcach marki myhive to między innymi:

Przyjazna atmosfera i tętniące życiem lobby, w którym znajdują się kawiarnie, restauracje oraz wygodne miejsca do pracy i rozmów poza własnym biurem. Pracownicy recepcji są wsparciem zarówno dla odwiedzających jak i osób pracujących w budynku. Uzupełnieniem będą odbywające się tu eventy oraz wirtualna platforma do networkingu.

– Zróżnicowana oferta gastronomiczna, w odróżnieniu od typowych stołówek, oferuje wybór wśród restauracji, kiosków gastronomicznych, food trucków, czy kanapkarni. Otoczenie budynku jest uzupełnieniem oferty lobby. Na zewnątrz znajdują się miejsca na chwilę relaksu, wydzielone strefy dla palących oraz sklepy.

– Dobre połączenie komunikacyjne w dzisiejszych czasach jest jednym z podstawowych udogodnień jakich oczekują najemcy. Biura myhive zapewniają dobrą komunikację dzięki bliskości transportu publicznego, dedykowanych busów, usłudze krótkoterminowego wynajmu auta, czy wypożyczalni rowerów. Osoby przyjeżdżające do biura samochodem mają zapewnioną możliwość zaparkowania oraz umycia auta. Dodatkowo budynki przystosowane są do ładowania pojazdów elektrycznych.

– Zastosowanie najnowszych standardów technicznych i wsparcie zarządcy budynku zapewniają jeszcze więcej komfortu i bezpieczeństwo w przyjaznej atmosferze.

Myhive zakłada na początek 20 biur w szczęściu krajach Europy (Austria-1, Niemcy-1, Czechy-2, Węgry-5, Rumunia-5, Polska-6). W Polsce obecnie wszystkie biura marki myhive znajdują się w Warszawie. Część z nich oferuje powierzchnie dla małych i średnich firm.

Warszawa , 01.02.2017 Immofinanz AG/Park Postepu, fot. Wojciech Pacewicz
Warszawa , 31.01.2017 Brama Zachodnia Immofinanz, fot. Wojciech Pacewicz

Jeśli chcesz, aby Twoja firma pracowała w przyjaznej atmosferze biur myhive, napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń pod nr 22 102 12 11.