Nowe biura all-inclusive przy Starym Mieście

W połowie marca odbyło się otwarcie nowej przestrzeni z biurami w formule all-inclusive, pod marką WorkIn. Znajdują się w nowoczesnym budynku biurowym, ale zachowanym w stylu zabudowy Starego Miasta, przy ul. Senatorskiej 2 w Warszawie. Tym samym właściciel oferuje komfortowe miejsce do pracy, które jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Istnieje możliwość aranżacji biura zgodnie z charakterem prowadzonej działalności – do pracy indywidualnej bądź dla zespołów od 2 do 12 osób.

Prestiżowa lokalizacja

Projekt WorkIn znajduje się tuż przy Starym Mieście w sąsiedztwie zabytkowej architektury, która nadaje tej lokalizacji unikatowy charakter. W pobliżu znajdują się ekskluzywne hotele, restauracje oraz sklepy, a historyczne centrum Warszawy przyciąga w sezonie letnim około 2 milionów osób miesięcznie. Lokalizacja umożliwia szybkie i wygodne dotarcie do najważniejszych punktów stolicy, a w pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Biura All-inclusive są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie oszczędność pieniędzy oraz czasu. Dzięki idei ekonomii współdzielenia jako najemca optymalizujesz koszty najmu dzieląc powierzchnię wspólną z innymi najemcami, jednak zyskujesz indywidualne biuro do pracy w ciszy i skupieniu. Sale do spotkań, toalety oraz kuchnia są wspólne, więc ich koszt rozkłada się na wszystkich najemców piętra. Klimatyzowane biuro z dostępem do Internetu jest odmalowane, wyposażone w dobrej jakości meble i jest gotowe do wprowadzenia.

Wygodne usługi i elastyczna umowa

Dodatkowo, do Twojej dyspozycji będzie wspólny sprzęt biurowy oraz recepcja, która zatroszczy się o Twoją korespondencję oraz potencjalnych gości. Takie rozwiązanie pozwala też zaoszczędzić Twój czas uwalniając Cię od spraw administracyjnych, którymi operator biura zajmuje się za Ciebie. Nie musisz martwić się o opłaty za zużyty prąd, wodę, sprzątanie, czy wymianę tonera w drukarce. Raz w miesiącu otrzymasz jedną fakturę, która zawiera wszystkie opłaty.

Okres wynajmu biura zostanie dopasowany do Twoich potrzeb – istnieje możliwość podpisania umowy również na krótki termin. W momencie, gdy Twój zespół będzie się powiększał, będziesz mógł łatwo powiększyć również biuro, bez konieczności rozpoczynania kolejnych poszukiwań. Od teraz będziesz mógł skupić się przede wszystkim na rozwoju swojego biznesu.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o biurach all-inclusive lub poszukujesz takiego biura, napisz do mnie na [email protected] Przygotuję dla Ciebie ofertę i dopasujemy dogodny termin spotkania.