Najlepsze biura coworkingowe 2019 – plebiscyt Biuro Na Miarę

Specjaliści z Biuro Na Miarę już po raz trzeci wybrali najlepszych operatorów biur w formule all-inclusive, nazywanych również powierzchniami coworkingowymi i biurami serwisowanymi. Ze względu na to, że większość brokerów naszej firmy działa w Warszawie, jeszcze w tym roku plebiscyt ma charakter lokalny. Niemniej jednak Warszawa jest największym rynkiem powierzchni all-inclusive i było w czym wybierać, bo już spośród stu lokalizacji! Za darmo podpowiadamy, gdzie znaleźć najlepsze z nich 😉

Jako niezależni eksperci wynajmu elastycznych powierzchni biurowych oceniliśmy i nagrodziliśmy te, które obecnie najbardziej wyróżniają się spośród innych w jednej z trzech kategorii: NA WYSOKI POŁYSK, Z KLIMATEM oraz STARTUP FRIENDLY. Pod ocenę zostały wzięte takie czynniki jak: standard budynku, wygląd i charakter przestrzeni biurowej, lokalizacja, warunki biznesowe dla najemców, zakres świadczonych usług oraz jakość obsługi i współpracy biznesowej.

Kategoria: NA WYSOKI POŁYSK

Przykładowa oferta biura w Solutions.Rent – Plac Małachowskiego <ZOBACZ>

W tej kategorii zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na unikatowy charakter projektu wnętrz, który przejawia się w butikowym stylu (kobiety to kochają ;-)), wysoką jakość wykończenia oraz bardzo dobrą lokalizację, obok Galerii Zachęta i tuż przy Placu Piłsudskiego. Przestrzeń mieści się w nowoczesnym budynku, harmonijne wkomponowanym w zabytkowe otoczenie. Obiekt cechuje się szykiem i elegancją, a jednocześnie nadal pozostaje kameralnym projektem. Zarówno wykończenie przestrzeni wspólnych, jak i pokoi biurowych wyróżnia wysoka jakość i styl, a pakiet usług dla najemców zasługuje na najlepsze wyróżnienie! Zwycięzcą kategorii NA WYSOKI POŁYSK zostaje Solutions.Rent – Plac Małachowskiego.

Kategoria: Z KLIMATEM

Przykładowa oferta biura w New Work – Kaleńska <ZOBACZ>

Z KLIMATEM to nasza autorska kategoria biur w formule all-inclusive, które budzą pożądanie wśród firm eksplorujących stołeczne nieruchomości dla biznesu. Do tej kategorii zaliczają się zarówno stylowe kamienice i postindustrialne lofty, ale również wyjątkowo zaprojektowane wnętrza w nowoczesnych biurowcach. Obecnie najemcy coraz częściej oczekują oryginalnych przestrzeni, które zawierają m.in. otwarte sufity, akcenty z cegły czy klimatyczne lampy oraz meble. Zwycięzca w tej kategorii postawił na nieoczywistą lokalizację na warszawskiej Pradze. Zarówno budynek, jak i otoczenie gwarantują komfort pracy, a jednocześnie cechują się unikatowym, praskim stylem. W naszym plebiscycie 2019 r. w kategorii Z KLIMATEM zwycięża New Work – Kaleńska jako najbardziej klimatyczne biuro przeznaczone dla małych i średnich firm.

Kategoria: STARTUP FRIENDLY

Przykładowa oferta biura w WeWork – Krucza <ZOBACZ>

Kategoria STARTUP FRIENDLY odpowiada na kilka głównych potrzeb najemców. Przede wszystkim takie powierzchnie umożliwiają  dynamiczny rozwój firm dostarczając gotowy i elastyczny produkt w rozsądnej cenie. Plebiscyt wygrał WeWork w swojej pierwszej lokalizacji przy ul. Kruczej 50 przede wszystkim za to, że potrafili wzbudzić ogromne zainteresowanie i przyciągnąć do siebie wiele małych i młodych firm, w tym liczne firmy technologiczne czy finansowe. Poza naprawdę dobrymi warunki najmu, WeWork cechuje się również energetyzującymi wnętrzami oraz licznymi atrakcjami dla społeczności członkowskiej. Osobiście nie znamy lokalizacji, która w dniu otwarcia była już wypełniona najemcami po brzegi. Potrafili oczarować jak nikt dotąd i za to WeWork – Krucza otrzymuje od nas główną nagrodę za najlepsze biuro all-inclusive w kategorii STARTUP FRIENDLY.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Zespół Biuro Na Miarę

Autor tekstu:
Szymon Garbarczyk
Specjalista ds. wynajmu powierzchni coworkingowych
tel. 530 710 775
e-mail: [email protected]