Najlepsze biura ALL-INCLUSIVE na wynajem w Warszawie. Sprawdź, gdzie je znaleźć.

Dostępność biur w formule all-inclusive (zob. biuro serwisowane) oraz profesjonalnych przestrzeni coworkingowych, w ostatnich kilku latach dynamicznie rośnie. Zarówno polskie i zagraniczne firmy upodobały sobie tego typu powierzchnie, a Biuro Na Miarę na co dzień dopasowuje spośród nich rozwiązania najlepiej odpowiadające potrzebom danej firmy.

Jako niezależny podmiot oraz ekspert w wynajmie biur dla małych i średnich firm postanowiliśmy nagrodzić te lokalizacje w Warszawie, które aktualnie wyróżniają się spośród innych w jednej z trzech kategorii – NA WYSOKI POŁYSK, Z KLIMATEM oraz STARTUP FRIENDLY. Według najlepszej wiedzy i doświadczenia nominowaliśmy 54 centra biznesowe oferujące profesjonalne przestrzenie do prowadzenia biznesu. Pod ocenę zostały wzięte takie czynniki jak: standard budynku, wygląd i charakter przestrzeni biurowej, lokalizacja, warunki cenowe oraz biznesowe dla najemców, zakres świadczonych usług oraz jakość obsługi i współpracy B2B. Spośród nominowanych, większością głosów wybraliśmy po trzech zwycięzców w każdej z kategorii:

Poprzez pierwszą z kategorii NA WYSOKI POŁYSK, Biuro Na Miarę ponownie zwraca uwagę na ciągły deficyt profesjonalnej powierzchni biurowej dla małych i średnich firm. Obecnie większość budynków biurowych skoncentrowanych jest na dużych firmach, a małe zmuszone są do wynajmowania mieszkań lub biur w wiekowych nieruchomościach. Z pomocą przyszli operatorzy biur all-inclusive, którzy wynajmują większe powierzchnie w nowoczesnych budynkach biurowych, a następnie podnajmują je tym, którzy potrzebują wynająć małe biuro w Warszawie. Spośród opcji dostępnych na rynku wyselekcjonowaliśmy te, które oferują gabinety i obsługę najwyższej jakości, w topowych budynkach i lokalizacjach. Najlepszymi biurami all-inclusive w kategorii NA WYSOKI POŁYSK są:

OmniOffice – Q22

City Space – Rondo ONZ

G43 Office Center

 

 

Kategoria Z KLIMATEM jest odpowiedzią na potrzeby tej grupy klientów, którzy poszukują nietuzinkowej przestrzeni, pobudzającej kreatywność, o wyjątkowej architekturze. Często są to powierzchnie w kamienicach lub poindustrialnych przestrzeniach, ale również w nowoczesnych budynkach, tylko zaadaptowane w inspirujący i charakterystyczny sposób. To miejsca, w których networking odbywa się każdego dnia przy wspólnym stole, z kubkiem kawy. Najlepsze biura all-inclusive w kategorii Z KLIMATEM to:

Brain Embassy – Ochota

Business Link – Zebra

Inoffice  – Wierzbowa Business Center

 

 

Kategoria STARTUP FRIENDLY łączy ze sobą kilka głównych potrzeb młodych podmiotów. Przede wszystkim odpowiadają potrzebom dynamicznego rozwoju firm z branży technologicznej, którzy często potrzebują biura „od ręki” i planują szybki wzrost liczby zatrudnionych osób. Dodatkowo, elastyczne warunki kontraktów pozwalają na krótkie okresy umów najmu podmiotom o jeszcze nieugruntowanej pozycji. Wiemy jednocześnie jak ważne są niskie koszty na początkowym etapie działalności, dlatego wyróżniliśmy również miejsce, które proponuje jedne z najlepszych warunków cenowych. Zwycięzcami w kategorii STARTUP FRIENDLY za najlepsze biuro all-inclusive są:

SmartOffice – Postępu 14

OptiOffice – Prosta 69

OfficeHub – West Station

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
Zespół Biuro Na Miarę