Case study: TravelBank – przymusowa wyprowadzka, biuro przy metrze

Ten dzień, kiedy dowiadujesz się że za kilka miesięcy budynek, w którym od lat prowadzisz swoją firmę, ulega rozbiórce.. Domyślano się, że wcześniej czy później to nastąpi, ale w pewnym momencie czas działa na naszą niekorzyść, bo biuro znaleźć trzeba żeby biznes funkcjonował bez zakłóceń.

Zanim podjęliśmy współpracę, dowiedzieliśmy się, że firma wybrała już swoje nowe biuro w budynku, który właśnie się budował. Problem w tym, że w trakcie ostatecznych rozmów, cały budynek został wynajęty przez spółkę Skarbu Państwa i poszukiwania trzeba było rozpocząć na nowo. A czasu było coraz mniej.. Sprawę w swoje ręce wziął Tomasz Węglarz – specjalista ds. wynajmu, znany z szybkiego działania i wysokiej skuteczności.

Sytuacja wymagała dużego zaangażowania obydwu stron, sprawnej wymiany informacji i szybkiej decyzyjności, na co mogliśmy liczyć. Efektem było wynajęcie biura uszytego na miarę potrzeb, w podobnym budżecie co dotychczasowy ale znacznie lepszej lokalizacji, tuż przy wejściu do stacji metra Rondo Daszyńskiego.

TravelBank jest polskim biurem podróży o bankowym rodowodzie, założone w 1991 roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze krajowych i zagranicznych podróży służbowych w zakresie turystyki indywidualnej i grupowej. TravelBank plasuje się w pierwszej dziesiątce największych biur podróży w Polsce.

Jeśli poszukujesz biura przy metrze w atrakcyjnej cenie, skontaktuj się z nami mailowo na kontakt@biuronamiare.pl lub telefonicznie pod nr 22 307 65 11

Share on FacebookShare on LinkedIn