Case study: SentiOne, z własnym architektem i blisko centrum

Polecenia są jednym z najlepszych źródeł klientów, a branżowa współpraca przynosi wymierne efekty. Między innymi o tym mogliśmy się przekonać pracując nad znalezieniem biura dla jednego z najlepszych polskich startupów – SentiOne.

SentiOne specjalizuje się w monitorowaniu opinii internautów na dowolnie sprecyzowany temat. Wskazując przy tym na zabarwienie emocjonalne treści komentarzy, potrafi na bieżąco analizować nastroje konsumentów oraz pozwala na nie reagować. Pewnie w tym momencie moja słowa są już przez nich śledzone i sami sobie przydzielają plusa pozytywnej opinii 😉

– Współpraca rozpoczęła się jeszcze w sierpniu 2016 roku, ale od początku nie było łatwo – przyznaje Ewelina, która zaczęła współpracę z Panem Danielem Kajakiem z SentiOne. Poszukując jak najlepszej powierzchni przedstawiciele firmy współpracowali przy z kilkoma firmami i wiedzieliśmy, że wygra najlepsza oferta.

Preferencje blisko centrum i zakładana powierzchnia 150-200 m2, dawały nam spore pole do działania, ale wraz z kolejnymi prezentacjami klarowało się to, czego tak naprawdę potrzebują – dużo otwartej i dobrze doświetlonej przestrzeni, reprezentacyjność, blisko centrum miasta, ale w rozsądnej cenie. Na mocno zawężonej liście znajdował się między innymi budynek przy ul. Grójeckiej, który ostatecznie wybrali na swoją nową siedzibę.

Po udanych negocjacjach nadszedł czas na rozmowę na temat wykończenia powierzchni. Ten element układanki, ze względu na specyfikę branży i oczekiwania zespołu trwał najdłużej. Ostatecznie, jest dokładnie tak jak chcieli – na miarę potrzeb. Pracownicy otrzymali nowoczesne, wspaniale zaaranżowane biuro, z dobrą komunikacją tramwajową, autobusową oraz blisko drogi wyjazdowej na południe Warszawy, a w międzyczasie.. SentiOne zgarnia kolejną pokaźną transzę dofinansowania. Gratulujemy i zapraszamy ponownie!

Jeśli chcesz mieć biuro jak SentiOne, napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń pod nr tel. 22 102 12 11.