Case study: Omnisquare – nowa filia, wyjątkowe biuro z widokiem na Trakt Królewski

Główna siedziba firmy znajduje się w Gliwicach, ale wraz z jej rozwojem, pojawiła się potrzeba na otwarcie filii w Warszawie. Z Omnisquare szukaliśmy wyjątkowej powierzchni, na okres 1-2 lat, bardziej w stylu kamienicy niż szklanych biurowców.

Biuro miało być klimatyczne, w centrum miasta, ale z kameralnym charakterem – wspomina Paweł Podsiedzik, specjalista ds. wynajmu w Biuro Na Miarę, odpowiedzialny za etap poszukiwań. – Istotnym elementem był układ pomieszczeń, który musiał być ściśle dopasowany do potrzeb firmy – dodaje.

Dokładne zbadanie preferencji pozwoliło nam zrozumieć potrzeby firmy oraz dopasować wstępne oferty spośród dostępnych na rynku. Obejrzeliśmy wyselekcjonowane powierzchnie, a jeden z przypadków okazał się strzałem w dziesiątkę. Wybór padł na kameralny budynek przy ul. Kopernika na tyłach Nowego Światu. Niewielkie biuro ok 120 m2 zajmuje całe dwa piętra (po 60 m2 każde) budynku, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę i kamieniczną zabudowę jednej z najbardziej historycznych części miasta.

Omnisquare specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów z branży ecommerce w oparciu o platformę SAP Hybris. Dzięki takim narzędziom dostosowują narzędzia sprzedawców do zmieniających się oczekiwań konsumentów online.

Jeśli poszukujesz biura z klimatem w dobrej lokalizacji, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] lub telefonicznie pod nr 22 102 12 11.