Case study: NewWork Serviced Offices – pierwsza lokalizacja w Polsce

NewWork Serviced Offices jest operatorem biur serwisowanych (w formule all-inclusive), oferującym wynajem gabinetów, sal konferencyjnych oraz tzw. przestrzeni korporacyjnych. Te ostatnie to biura o powierzchni do 100 m2 do ok. 500 m2 dla firm, które potrzebują gotowej do wprowadzenia powierzchni na krótki okres np. 12 miesięcy.

Właściciel firmy, który w Budapeszcie jest jednym z liderów w branży (obecnie drugi co do wielkości), od dłuższego czasu poszukiwał pierwszej lokalizacji w Warszawie, spełniającej szereg wymogów potrzebnych do odpowiedniej optymalizacji tego typu biznesu. Gdy nawiązaliśmy współpracę, spośród przedstawionych przeze mnie propozycji, największym zainteresowaniem obdarzył, alternatywną do konkurencji, lokalizację w budynku Be The One w Wilanowie, gdzie prowadziliśmy proces negocjacji oraz ostatecznie sfinalizowaliśmy wynajem pond 3000 m2.

Obecnie budynek, nagradzany za najlepszą architekturę, pada wyborem lokalnych przedsiębiorców oraz firm poszukujących gotowych rozwiązań na południu Warszawy, z reprezentacyjnym charakterem. Tym samym byliśmy świadkiem w ekspansji firmy na warszawski, dla niej jeszcze nowy rynek. – Polska jest dla nas niezwykle ważna, jako największy kraj Europy Środkowej. Chcemy się też rozwijać w Pradze i Kijowie, a to dopiero początek naszej drogi. Do końca przyszłego roku planujemy powiększyć nasz międzynarodowy portfel do 40 000 mkw. – mówi Hubert Abt, Prezes Zarządu New Work Serviced Offices.

Jeśli poszukujesz powierzchni pod biura serwisowane, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] lub telefonicznie pod nr 22 102 12 11.