Case study: Idea Box Capital – 100 m2 własnego biura w reprezentacyjnym budynku

Już po pierwszym spotkaniu z zarządzającymi spółką mieliśmy świadomość jak ważna będzie jasno określona lokalizacja. Firma jest częścią dużej grupy finansowej i jednym z ważniejszych kryteriów była nieduża odległość od spółki matki, od północnej strony Woli. – Największym wyzwaniem był fakt, że nie jest łatwo znaleźć biuro o powierzchni ok 100 m2 w nowoczesnym budynku. Dodatkowo, z poszukiwań wyłączone zostały biura w formule all-inclusive, które nie pasowały do tego rodzaju działalności – mówi Andrzej Chudecki, specjalista z Biuro Na Miarę, odpowiedzialny za cały proces wynajmu.

Dzięki znajomości rynku na temat dostępności tej wielkości powierzchni oraz sprawnym działaniu właściciela budynku, od podjęcia decyzji do wprowadzenia (wraz z wybudowaniem kilku ścianek na powierzchni) minął niecały miesiąc. Z naszego doświadczenia, był to jeden z najszybciej i najsprawniej przeprowadzonych procesów.

Idea Box Capital jest spółką inwestycyjną, działającą w modelu private equity. Firma, poprzez indywidualnie podejście do każdego przypadku, pomaga przedsiębiorcom wykorzystać potencjał, który posiadają. Koncentruje się na wsparciu wysokomarżowych, rentownych biznesów, działających w stabilnych sektorach gospodarki. Wybiera głównie projekty z doświadczonym zarządem, konsekwentnie budującym wartość swojej firmy. Inwestuje w horyzoncie 3-5 letnim, z możliwym do zainwestowania jednorazowym kapitałem w wysokości 60 mln zł.

Jeśli poszukujesz niedużego biura w reprezentacyjnym biurowcu, skontaktuj się z nami mailowo na kontakt@biuronamiare.pl lub telefonicznie pod nr 22 307 65 11.

Share on FacebookShare on LinkedIn