Case study: Heritage Real Estate, biuro w ekskluzywnej kamienicy

Nowa firma założona przez specjalistów z branży finansów i nieruchomości wynajęła lokal o powierzchni 140 m2 w kamienicy biurowej w samym centrum miasta. Poza lokalizacją, na szczególną uwagę zasługuje jakość użytych materiałów wykończeniowych, reprezentacyjność obiektu oraz pomieszczenie na parterze w witryną. Biuro Na Miarę miało przyjemność uczestniczenia w sprawnym procesie wynajmu biura.

– Przez dłuższy czas oglądaliśmy powierzchnie w biurowcach najwyżej klasy w centrum Warszawy. Potrzebowaliśmy biura w możliwie krótkim czasie, ale nie chcieliśmy brać pierwszego z brzegu. Propozycja, którą otrzymaliśmy pozytywnie nas zaskoczyła, wpasowała się w charakter naszego biznesu i było to biuro gotowe do wprowadzenia. To była oferta spod lady – mówi Michał Cebula, dyrektor generalny w Heritage Real Estate.

Kamienica przeznaczona dla firm znajduje się przy ul. Śniadeckich 10 w Warszawie. Posiada reprezentacyjne wejście, na samym już dziedzińcu znajduje się elegancka stróżówka, fontanna oraz ławka przy drzewach do chwili relaksu. Części wspólne są zadbane, wyposażone w nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa. W tym przypadku nie przeszkadza nawet brak miejsc parkingowych. – Na sam początek to biuro spełnia nasze oczekiwania, ale plany mamy ambitne, otwieramy kolejne oddziały w innych miastach w Polsce – dodaje Michał Cebula.

Heritage Real Estate to zespół wyjątkowych specjalistów od finansów i nieruchomości. Proponują nowoczesne metody finansowania dla przedsiębiorstw i zamożnych klientów indywidualnych. W zależności od potrzeb, zespół specjalistów skoordynuje emisję prywatnych obligacji, zaprosi do współpracy inwestora lub fundusz, a tym którzy potrzebują wiatru w żagle, przeprowadzą transakcję fuzji lub przejęcia. Uzupełnieniem oferty jest usługa Wealth Management w postaci kredytów, produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych.

Specjaliści firmy posiadają wybitną wiedzę na temat rynku nieruchomości. Doświadczenie gromadzili opracowując kompleksowe plany sprzedaży i finansowania inwestycji deweloperskich, jak i nieruchomości inwestycyjnych na rynku komercyjnym. Na uwagę zasługuje powołany do życia Uniwersytet Heritage w celu dzielenia się wiedzą z klientami i partnerami biznesowymi firmy. W trakcie nieformalnych, cyklicznych spotkań interdyscyplinarni eksperci dzielą się wiedzą potrzebną do podejmowania świadomych decyzji finansowych.

Jeśli potrzebujesz reprezentacyjnego biura na wynajem w kamienicy biurowej, napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń 22 102 12 11.