Case study: Face ADDICTED – z Żoliborza na klimatyczną Pragę

„Biura z Klimatem” to jeden z rodzajów powierzchni, które Biuro Na Miarę posiada na stałe w swojej ofercie. Obecność tej kategorii wynika przede wszystkim z potrzeb firm, które wymagają indywidualnej, wyjątkowej powierzchni z charakterem. Takiej powierzchni poszukiwała też firma FaceADDICTED, uznana za najlepszą agencję interaktywną w 2015 roku.

Pierwotnym założeniem poszukiwań była lokalizacja po lewobrzeżnej stronie Warszawy, z preferowanym Żoliborzem lub Wolą i dobrym dostępem do komunikacji miejskiej – mówi Tomasz Węglarz z Biuro Na Miarę, odpowiedzialny za proces poszukiwań biura. Zasoby potrzebnej powierzchni o metrażu 300-350 m2 nie były tutaj problemem, ale klimatyczne budynki ze względu na duże zainteresowanie i niewielką dostępność są z reguły w pełni wynajęte na długo do przodu. W związku z tym firma zdecydowała się rozszerzyć zakres poszukiwań. – Ostatecznie wybór padł na Pragę, wybrano rewitalizowany historyczny budynek, prawdziwy loft, w niedużej odległości od stacji metra Stadion Narodowy – podsumowuje Tomasz Węglarz.

Zmiana lokalizacji z prestiżowego Żoliborza na odkrywaną na nowo Pragę był w mojej ocenie odważny i trafiony. Dzielnica zaczyna przyciągać kreatywne firmy jedna za drugą i warto być jednym z pierwszych, którzy wykorzystają potencjał dzielnicy. Dowodem na to jest choćby sukces wynajmu przestrzeni w Centrum Praskim Koneser i zapowiadany projekt Bohema Praga. Przy tym wszystkim, Praga nadal oferuje atrakcyjne stawki czynszu.

Jeśli poszukujesz biura z klimatem w dobrej lokalizacji, skontaktuj się z nami mailowo na kontakt@biuronamiare.pl lub telefonicznie pod nr 22 307 65 11.

Share on FacebookShare on LinkedIn