Brain Embassy – Ochota, jako najlepsze biuro all-inclusive w kategorii Z KLIMATEM

Biuro Na Miarę jako niezależna firma na rynku pośrednictwa oraz ekspert w wynajmie biur dla małych i średnich firm, spośród profesjonalnych przestrzeni w formule all-inclusive (patrz. biuro serwisowane), wyróżniła najlepsze rozwiązania na rynku. W kategorii Z KLIMATEM zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na nietuzinkowy pomysł wykończenia wnętrz, charakter budynku, udogodnienia dla najemców oraz jakość świadczonych usług.

Wyróżnienie za najlepsze biuro all-inclusive w kategorii Z KLIMATEM przyznaliśmy dla Brain Embassy – Ochota za innowacyje podejście do stworzenia przestrzeni do pracy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Brain Embassy jest wytwórnią pomysłów, miejscem które pobudza kreatywność i wspiera networking. Wnętrza zostały spójnie zaprojektowane oraz wykończone materiałami wysokiej jakości. W tym miejscu własne biuro jest jedynie dodatkiem do wspólnych przestrzeni takich jak stoły, kanapy, fotele, sale do spotkań czy budki telefoniczne, a nawet ogromna kuchnia, w której samemu można nie tylko podgrzać ale także.. ugotować sobie obiad. Ogromnym atutem Brain Embassy są elastyczne warunki współpracy, co jest ważnym elementem dla najmniejszych firm oraz tych, którzy dopiero startują z własnym biznesem. Gratulujemy!

Jeśli podoba Ci się pomysł na biuro w Brain Embassy, napisz do nas i odbierz karnet na darmowy dzień próbny [email protected] lub zadzwoń 22 102 12 11.