Biuro z widokiem na panoramę Warszawy

Po prawej stronie Wisły, tuż przy rzece są wolne powierzchnie na wysokim piętrze z oknami skierowanymi w stronę centrum miasta. Ten, kto wynajmie tu biuro będzie miał prawdopodobnie jeden z najlepszych widoków na panoramę Warszawy.

Dominanta Praska jest jednym z najwyższych budynków po tej stronie rzeki. Biurowiec oferuje łącznie 3000 mkw. powierzchni biurowej na 15 kondygnacjach. Pomimo tego, że ma już swoje lata (1999 r.) proponuje najemcom rozwiązania, które zapewniają komfort pracy takie jak  klimatyzacja, możliwość otwierania okien, kontrola dostępu, czy naziemny parking dla najemców oraz gości. Budynek sąsiaduje z inwestycją Port Praski, a w pobliżu znajdują się ważne arterie komunikacyjne Wybrzeże Helskie, Al. Solidarności i ul. Targowa oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Aktualnie w budynku dostępnych jest kilka niewielkich powierzchni od 60 do 200 mkw. (również na najwyższym 14 piętrze) idealnych dla kilku-, kilkunastoosobowych firm. Dużym atutem biurowca jest cena, bo mimo niewielkiej odległości od centrum miasta, za wynajem można zapłacić nawet połowę mniej niż w centralnych lokalizacjach. Dodatkowo właściciel budynku nie wymaga długoterminowych umów, co dla mniejszych firm jest doskonałym argumentem dla tej lokalizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem powierzchni z widokiem na Wisłę, napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń pod nr tel. 22 102 12 11. www.biuronamiare.pl