Biuro z widokiem dla Innogy

Reprezentacyjne biuro w bardzo dobrej lokalizacji – tego poszukują duże, dobrze rozpoznawalne marki. Takiego biura szukaliśmy dla naszego klienta, Innogy Polska. 

Po dokładnym zbadaniu potrzeb przedstawiliśmy propozycje wpisujące się w wymogi klienta. Po pierwszych przymiarkach i lepszej analizie idealnym okazał się lokal obejmujący całe 15. piętro do wyłącznego korzystania w biurowcu Prosta Tower. Biuro za sprawą panoramicznych okien jest niczym punkt widokowy na Warszawę. Robi niesamowite wrażenie na każdym, kto je odwiedza!

Budynek Prosta Tower był również strzałem w dziesiątkę, biurowiec znajduje się tuż przy Rondzie Daszyńskiego, w dynamicznie rozwijającym się nowym centrum biznesowym stolicy. Pracownicy firmy zyskali wygodny dostęp do komunikacji tramwajowej, autobusowej i metra. Budynku nie sposób pomylić z żadnym innym, a to za sprawą ażurowej, betonowej siatki na szklanej fasadzie projektu APA Kuryłowicz & Associates.

Innogy Polska, to znana polska spółka energetyczna, jeden z pięciu największych sprzedawców energii w naszym kraju, obsługujący około 1 milion użytkowników. Firma należy do wiodącego europejskiego koncernu, Grupy Innogy. Grupa zajmuje się wydobyciem surowców, wytwarzaniem energii z gazu, węgla i źródeł odnawialnych oraz sprzedażą energii elektrycznej. Kluczowymi rynkami działalności koncernu są Niemcy, Polska, Holandia, Wielka Brytania, Słowacja i Węgry. 

Firmie Innogy Polska gratulujemy nowego biura i dziękujemy za zaufanie.

Jeśli również szukasz prestiżowego biura w dobrej lokalizacji, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] lub telefonicznie pod nr tel. 22 102 12 11.