Biuro Na Miarę z najwyższą oceną za obsługę wg Rzeczpospolitej *****

W badaniu tajemniczego klienta przeprowadzonym przez dziennikarzy Rzeczpospolitej otrzymaliśmy najwyższą ocenę wśród agencji zajmujących się wynajmem biur, w najważniejszej dla nas kategorii – obsłudze klienta. Przedstawiciele redakcji  postanowili sprawdzić jak wygląda ten proces i wcielili się w rolę poszukującego biura. Szukali lokalu dla kancelarii adwokackiej o powierzchni 70-80 mkw., najchętniej w centrum, na parterze lub pierwszym piętrze, z dostępem do komunikacji miejskiej lub miejscem parkingowym. Pod uwagę brano przejrzystość strony, liczbę ofert do wyboru, możliwość bezpośredniego kontaktu, szybkie przesłanie oferty oraz dopasowanie oferty wg kryteriów.

Każdy klient najważniejszy

Tak się złożyło, że tego dnia wieczorem nikogo nie było już w biurze, bo większość trzymała w ręce wałki i pędzle malując ściany w naszej nowej siedzibie. Na szczęście dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi CRM numer stacjonarny szybko przekierował potencjalnego klienta na mój telefon komórkowy. Odebrałem osobiście i  ubrudzoną w farbie ręką potraktowałem jak zawsze – najlepiej jak potrafię! To był pierwszy kontakt z naszym potencjalnym klientem, podczas którego zbieram preferencje, dopytuję o szczegóły, wczuwam się w sytuację rozmówcy. Im więcej informacji zbiorę na początku, tym lepiej mogę dopasować biuro. Po kilkunastominutowej rozmowie, kontakt następnego dnia kontynuowała Zuza z naszego zespołu, przygotowując ofertę biur. Dopiero w piątek po publikacji dowiedzieliśmy się, że prowizji nie będzie ;-).

Najlepiej wśród firm od wynajmu biur

Pod uwagę zostało wziętych 10 agencji nieruchomości zajmujących się wynajmem biur, a tylko dwie otrzymały najwyższą notę 5 gwiazdek. Jedną z nich jesteśmy my, a druga to nasi koledzy z C&W. W zestawieniu nie było wszystkich liczących się podmiotów, tym samym cieszymy się że trafiliśmy do tak zacnego grona będąc młodym graczem na rynku. Natomiast jak widać, wartym uwagi i prężnie działającym. Pomógł nam też na pewno profil działalności nastawiony na małe i średnie firmy, dzięki czemu 80 mkw. potraktowaliśmy bardzo serio, tak samo jak robimy z klientem poszukującym biura na 15 lub 300 mkw. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach jakość będzie wygrywać i tego będziemy się trzymać, osiągając zakładane cele.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą biura w najbliższym czasie, nie trać czasu na przeszukiwaniu internetu – najlepszych ofert tam nie znajdziesz. Napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń na nr 22 102 12 11 i powiedz czego potrzebujesz, a my przygotujemy propozycje biur dopasowane do Twoich potrzeb.

Cały tekst dotyczący badania znajdziesz tutaj.