Biuro Na Miarę obsługuje coraz więcej firm i zwiększa wartość transakcji

W 2018 r. firma zanotowała 192 transakcje, co jest wynikiem o 37% lepszym niż w roku poprzednim oraz ponad dwukrotnie większy obrót w porównaniu z 2017 r. Miniony rok był drugim rokiem funkcjonowania spółki. Ten rezultat został osiągnięty przede wszystkim dzięki większemu doświadczeniu i zaangażowaniu naszych specjalistów ds. wynajmu oraz klientom wracającym do nas ponownie po usługę. Wsparciem dla działu sprzedaży dodatkowo są m.in:

– stałe zaangażowanie w zwiększenie postrzegalności marki “Biuro Na Miarę”, poprzez działania marketingowe, w tym kampanie wizerunkowe oraz filmy na kanale YouTube,

– zmiany strukturalne na www zwiększające ruch i konwersję użytkowników, w tym eksperckie publikacje oraz uruchomienie wyszukiwarki biur na wynajem.

Plany na 2019 r.:

  1. Uwypuklenie specjalizacji pośrednictwa w wynajmie biur, pogłębianie wiedzy i wymiana doświadczeń.
  2. Uruchomienie usługi doradztwa w wynajmie biur dla firm w kolejnych miastach – Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Łodzi.
  3. Udoskonalenie obsługi klientów anglojęzycznych.
  4. Stworzenie procedur i narzędzi pozwalających lepiej obsługiwać klientów korporacyjnych.

Biuro Na Miarę jest specjalistyczną agencją nieruchomości, podstawową działalnością firmy jest pośrednictwo w wynajmie biur. Usługi dedykowane są biznesom każdej wielkości, w ofercie znajdują się rozwiązania klasyczne i elastyczne. Jedną z usług jest darmowe porównanie dostępnych biur do wynajęcia. W 2018 r. obsługa agentów Biuro Na Miarę była pozytywnie oceniana przez klientów firmy, którzy dzielili się opiniami na platformach Facebook oraz Google.