Biuro Na Miarę nagrodzone przez polskich naukowców

Zaangażowanie, innowacyjne narzędzia oraz strategia działania Biuro Na Miarę nastawiona na wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, zostały docenione i tym razem nagrodzone szczególnie poważnie, bo przez naukowców z polskich uczelni. Oferowane przez nas usługi w zakresie pośrednictwa w wynajmie biur uzyskały Znak Jakości “Laur Eksperta 2019”.

Niezmiernie cieszą nas pozytywne recenzje, jakie zebraliśmy od specjalistów wchodzących w skład Kapituły Konkursu:

“Biuro Na Miarę, (…) prowadzi w mojej ocenie działalność innowacyjną, z ogromnym zasobem potencjału rozwojowego, a do tego wypełniającą lukę w polskim rynku pośrednictwa nieruchomości.”

Oceniana firma jest idealnym przykładem na to, jak z ogromnym powodzeniem przekuć pasję i zamiłowanie do problematyki nieruchomości w świetnie prosperującą i dynamicznie rozwijającą się działalność biznesową, opartą zresztą nie tylko na dbałości o najwyższe standardy i unikalność oferowanych klientom usług, ale również na aktywności popularyzatorskiej i edukacyjnej”.

Recenzenci wysoko ocenili nasze innowacyjne narzędzia, jakimi są wyszukiwarka biur do wynajęcia oraz kalkulator do wyliczania powierzchni biura. Według ich merytorycznej opinii, stworzone przez nas aplikacje “są intuicyjne w obsłudze, czytelne i przyjazne dla użytkownika”, cała zaś strona www, na której są dostępne cechuje się nowoczesnością, jest w pełni responsywna, stabilna, wiarygodna, godna zaufania”.

W postępowaniu certyfikacyjnym doceniono także eksperckiego bloga, na którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, własny kanał na YouTube z autorskim wideoblogiem „Spec Od Biur” oraz aktywność w mediach społecznościowych. Ponadto, według członków kapituły oceniającej na uwagę i wysoką ocenę zasługuje także aktywność Spółki w obszarze CSR, w tym organizowanie corocznego konkursu na NAJLEPSZE BIURO ALL-INCLUSIVE w Warszawie.”

Jeśli jednak chodzi o ocenę działalności firmy, to zawsze pierwsze skrzypce grają opinie jej klientów. Jednak my w tej kwestii jesteśmy spokojni ; ) Kapituła oceniająca zwróciła szczególną uwagę na wyłącznie pozytywne referencje naszych klientów oraz najwyższą ocenę w badaniu metodą tajemniczego klienta, przeprowadzonym przez dziennikarzy Rzeczpospolitej wśród agencji zajmujących się wynajmem biur (w kategorii “obsługa klienta”). Więcej o badaniu tutaj.

Jerzy Węglarz i Tomasz Węglarz na Gali Finałowej wręczenia certyfikatu „Laur Eksperta”

O zasadach konkursu: Ogólnopolski konkurs „Laur Eksperta” ma na celu wyróżnianie przedsiębiorstw, które najlepiej w Polsce projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami w oparciu o jakość swojej oferty rynkowej. W Kapitule oceniającej zasiadają naukowcy z czołowych uczelni, specjalizujący się w zakresie zarządzania jakością, towaroznawstwa, marketingu produktowego oraz innych pokrewnych dyscyplin. Usługi/marki/produkty są oceniane merytorycznie przez 2 ekspertów, pracujących niezależnie od siebie. Każdy z nich przyznaje od 0 do 30 pkt. Znak Jakości “Laur Eksperta” otrzymują usługi/marki/produkty, które w toku oceny uzyskają minimum 40 pkt.