Biuro Na Miarę jedną z najlepiej ocenianych firm z branży nieruchomości w Polsce

Miło nam poinformować, że Biuro Na Miarę zostało nagrodzone w plebiscycie Orły Nieruchomości 2019, za najlepsze opinie wśród swoich klientów. Wynik 9.7/10 zapewnił nam miejsce w gronie najlepiej ocenianych firm z branży nieruchomości w Polsce! Niezmiernie cieszy również fakt, że zajęliśmy czołową pozycję wśród agencji nieruchomości komercyjnych Warszawie.

Plebiscyt Orły Nieruchomości został stworzony, aby spośród firm działających na rynku wyróżnić te najlepsze. Konkurs nie wymagał uiszczania opłaty będącej warunkiem udziału czy wysyłania smsów. O wyniku dowiedzieliśmy się dopiero po ogłoszeniu. Kapitułą oceniającą byli wyłącznie klienci, a niewielki procent laureatów, wśród których znalazło się Biuro Na Miarę, został wyselekcjonowany na podstawie dokładnej analizy liczby i jakości internetowych opinii.

Internet to obiektywne medium, gdzie nie mamy wpływu na opinie użytkowników. Tym bardziej satysfakcjonująca dla nas jest nagroda przyznana według przejrzystych kryteriów. Cieszymy się, że efekty naszej ciągłej i systematycznej pracy nad utrzymaniem wysokiego poziomu świadczonych usług są doceniane przez naszych zadowolonych klientów i wyróżniają nas na tle konkurencji.

Metodologia: Ocenie zostało poddanych prawie 96 tysięcy firm w Polsce. Wymagało to przeskanowania ponad 2 milionów stron www, takich jak Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych, oraz przeanalizowania ponad pół miliona ocen klientów w internecie. Aby otrzymać status Laureata firma musiała uzyskać ocenę w wysokości co najmniej 8/10, wyliczoną na podstawie średniej ważonej z zebranych opinii. W wyniku restrykcyjnej weryfikacji odpadło ponad 95 tysięcy firm. Lista wyłonionych Laureatów jest publicznie dostępna na stronie www.orlynieruchomosci.pl.