Adgar stawia na małe i średnie powierzchnie. „Be Yourself” jak własne biuro all-inclusive

Krótko po uruchomieniu przestrzeni Brain Embassy przeznaczonej głównie dla mikrofirm i freelancerów, firma Adgar będąca właścicielem biurowców, dostrzegła zapotrzebowanie na nieco większe powierzchnie dla firm lub zespołów liczących co najmniej 15 osób, potrzebujących indywidualnej powierzchni do pracy, na elastycznych warunkach. Ten model biur w portfolio produktów Adgara będzie się nazywał „Be Yourself” i wypełni lukę pomiędzy coworkiem z biurami all-inclusive, a powierzchnią konwencjonalną.

Prywatne biuro all-inclusive

W istocie produkt będzie posiadał więcej cech formuły all-inclusive niż powierzchni konwencjonalnej, tzn. wysokość opłaty uzależniona od liczby osób, umeblowane powierzchnie, elastyczne warunki współpracy. Z mojego punktu widzenia wyobrażam sobie to jako prywatną przestrzeń dla firmy z wydzielonymi gabinetami, recpecją i open space, ale w konwencji biura all-inclusive. We wspólnej przestrzeni na piętrze przeznaczonej dla kilku firm znajdować się będą dodatkowe udogodnienia w postaci dużej kuchni, miejscem do nieformalnych spotkań, sali konferencyjnej oraz dostępem do prysznica czy toalet.

Maksymalnie elastyczne

Ale to właśnie elastyczność jest w tym produkcie największym atutem. Firma lub zespół projektowy dla 20-30 osób może wynająć powierzchnię od zaraz, bez depozytu, na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia – bardziej elastycznie się po prostu nie da. Dodatkowym atutem, który wyróżnia produkty Adgara od innych na rynku jest design. Współpraca z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i firmami wykończeniowymi w efekcie dają super wyglądające powierzchnie, wykończone materiałami wysokiej jakości.

Pierwsi na świecie

Na taką inwestycję właściciel może sobie pozwolić głównie dlatego, że inwestuje we własną powierzchnię, którą zarządza z nastawieniem długoterminowym. Adgar wywodzący się z Tel-Avivu, miasta startupów, jak na razie bardzo dobrze adaptował w Warszawie rozwiązania ze swojego rynku biurowego. Tym razem Be Yourself powstało najpierw w Polsce i jak przekonuje właściciel, jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie. Pierwsze biuro Be Yourself powstanie w budynkach na warszawskim Służewcu już w I kwartale 2018 roku. Poniżej przedstawiam kilka wizualizacji, które otrzymałem podczas spotkania inaugurującego produkt.

Rys. 1. Wspólna jadalnia

2. Wspólna przestrzeń do spotkań i indywidualnej pracy.

3. Miejsce do spotkań i relaksu.

Jeśli potrzebujesz wynająć biuro gotowe do wprowadzenia na elastycznych warunkach, napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń 22 102 12 11.