biurowiec

Powierzchnia w biurowcu

BIURO DOPASOWANE
DO POTRZEB FIRMY

Powierzchnia zostanie przystosowana na potrzeby najemcy. Komfort pracowników zapewniają klimatyzowane pomieszczenia i miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona oraz systemy alarmowe. Reprezentacyjne lobby oraz architektura budynku sprawiają, że Twoja firma będzie wyglądać w pełni profesjonalnie.

Możliwości negocjacyjne oraz elastyczne podejście do warunków umowy najmu powierzchni biurowej ułatwiają podejmowanie decyzji.

wybrane oferty

WARSZAWA, WOLA

Biuro 250mkw., czynsz 17000zł
Moduł biurowy na XIIIp. w odnowionym budnku przy metrze.

Powierzchnia biurowa w reprezentacyjnym wieżowcu na warszawskim Muranowie, przy samej stacji metra. Powierzchnia biura zostanie przygotowana dla nowego najemcy według wcześniejszych ustaleń odnośnie liczby i wielkości pomieszczeń.

Budynek jest bezpieczny, na recepcji jest kontrola dostępu, na powierzchni czujniki dymu oraz ciepła. Wygodę najemcy zapewnia klimatyzacja i otwierane okna, a w garażu istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych. Wynajmij biuro z widokiem na panoramę Warszawy.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, WOLA

Powierzchnia 250mkw., czynsz 14300zł
Biuro w nowym budynku, dostosowane na miarę potrzeb.

Nowoczesna powierzchnia biurowa przygotowana zgodnie z oczekiwaniami najemcy, w układzie gabinetowym, open space lub mieszanym, w wybranym standardzie wykończenia. Dla wygody najemcy budynek jest klimatyzowany, posiada uchylne okna oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Budynek położony jest na Odolanach w dzielnicy Wola, w pobliżu znajdują przystanki komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz parki. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się lunch-bar, kawiarnia i sklep spożywczy.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, MOKOTÓW

Biuro 152mkw., czynsz 8580zł
Powierzchnia na IVp. w wysokiej klasy budynku

Moduł biurowy dla kilkunastoosobowej firmy w charakterystycznym budynku w biznesowej części Mokotowa. Dzięki elastycznym warunkom umowy oraz niskiemu współczynnikowi powierzchni wspólnych, to biuro jest ekonomicznym rozwiązaniem dla firm.

Okna sięgające od podłogi do sufitu sprawiają, że wnętrze powierzchni jest dobrze doświetlone. Dla wygody pracowników w budynku znajdują się miejsca postojowe dla samochodów, a dla dojeżdżających rowerami parkingi dla jednośladów oraz prysznice.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, MOKOTÓW

Biuro 100mkw., czynsz 4840zł
Samodzielny moduł biurowy w sercu biznesowego Mokotowa.

Samodzielny moduł biurowy w odnowionym budynku przy Galerii Mokotów. Budynek wyposażony jest w klimatyzację, całodobową ochronę, monitoring i kontrolę dostępu. Dla przyjeżdżających rowerami dostępne są stojaki oraz prysznice. Układ pomieszczeń biura zostanie przygotowany zgodnie z zapotrzebowaniem najemcy.

Do kwoty czynszu należy doliczyć koszty eksploatacyjne budynku i energie elektryczną. Czas oczekiwania na gotową do wprowadzenia powierzchnię wynosi 6-8 tygodni. W trakcie przygotowań istnieje możliwość skorzystania z biura zastępczego. W budynku jest możliwość wynajęcia magazynu i archiwum.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, CENTRUM

Biuro 179mkw., czynsz 14100zł
Powierzchnia w nowo odrestaurowanym budynku przy metrze.

Powierzchnia biurowa w gruntownie odnowionym budynku, dostosowana na miarę potrzeb. Reprezentacyjna recepcja na parterze i nowoczesne hole windowe zapewniają poczucie estetyki. Energooszczędne oświetlenie w technologii LED wpłynie na obniżkę miesięcznych rachunków.

Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, 3 minuty pieszo od stacji metra Świętokrzyska, w pobliżu znajduje się przystanki tramwajowe i autobusowe. Do powierzchni jest zagwarantowane miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Bezpieczeństwo najemców zapewnia ochrona, monitoring, czujniki dymu, tryskacze i nowoczesny system zarządzania budynkiem.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, STARÓWKA

Biuro 150mkw., czynsz 11600zł
Wyjątkowa powierzchnia biurowa przy Zamku Królewskim.

Nowoczesna powierzchnia biurowa w budynku o pałacowej architekturze z układem pomieszczeń przygotowanym zgodnie z wytycznymi najemcy. Budynek posiada nowoczesne rozwiązania ekologiczne przyjazne dla środowiska i użytkowników. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabytkowe kamienice oraz historyczny kompleks pałacowy.

Budynek został zaprojektowany biorąc pod uwagę zdjęcia i opisy przedwojennej Warszawy, przy ścisłej współpracy z konserwatorem zabytków, jednocześnie zachowując swój indywidualny i nowoczesny charakter. Dla dojeżdżających samochodem istnieje możliwość skorzystania z jedynego w tej okolicy podziemnego parkingu.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, WOLA

Całe piętro 275mkw., czynsz 25400zł
Reprezentacyjne biuro w kameralnym budynku z widokiem na panoramę.

Nowocześnie wykończona powierzchnia biurowa na XVII piętrze budynku, gotowa do wprowadzenia. Na powierzchni zastosowane są rozwiązania ułatwiające komfort i bezpieczeństwo pracy, takie jak podwieszane sufity, podnoszone podłogi, klimatyzacja oraz czujniki dymu i ciepła.

Dostęp do budynku możliwy jest tylko przez recepcję, przed budynkiem jest podjazd dla taksówek, a pod nim garaż podziemny. Doskonała lokalizacja na obrzeżach ścisłego centrum zapewnia wygodny dojazd i dobre połączenie z innymi częściami miasta.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, CENTRUM

Biuro 230mkw., czynsz 16200zł
Nowoczesna powierzchnia biurowa w samym centrum miasta.

Biuro w jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w Warszawie, przygotowane pod potrzeby najemcy, zgodnie z projektem architekta. Na powierzchni będą podwieszane sufity, indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz możliwość zainstalowania podwyższanych podłóg.

Na dwóch pierwszych piętrach budynku dodatkowo znajduje się klub fitness, a dwie wysokie kondygnacje łącznie z dachem zajmuje ekskluzywny klub z widokiem 360 stopni na panoramę miasta. Na 3. piętrze mieści się restauracja dla 100 osób. Budynek oferuje infrastrukturę dla rowerzystów oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, WOLA

Powierzchnia 750mkw., czynsz 66000zł
Biuro w jednym z najlepszych biurowców w Warszawie.

Powierzchnia biurowa projektowana według potrzeb najemcy, przygotowana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Budynek posiada piętrowe windy, nowoczesne systemy klimatyzacji, podziemny parking dla rowerzystów ze specjalną rampą wjazdową oraz własną stację rowerów miejskich.

Biurowiec o wyjątkowej architekturze, którego nie sposób pomylić z żadnym innym, jest symbolem nowego centrum biznesowego, powstającego wokół Ronda Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Przylegający Plac Europejski wtapia budynek w przestrzeń publiczną tworząc miejsce przyjaznym dla biznesu jak i mieszkańców.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, CENTRUM

Moduł 220mkw., czynsz 19360zł
Powierzchnia w biurowcu przy metrze Politechnika.

Moduł biurowy na 4. piętrze w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Warszawie, bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Politechnika. W budynku są dwa tarasy na 5. i 15. piętrze z widokiem na panoramę, w budynku i okolicy znajdują się sklepy i restauracje.

Nieruchomość położona jest w idealnej lokalizacji zarówno dla dojeżdżających z Ursynowa (Metro), Pragi (Trasa Łazienkowska), Mokotowa (rower, ZTM) jak i mieszkańców centrum. Dla dojeżdżających rowerem w budynku czekają 4 prysznice. Biuro w tym budynku pozwala na idealne połączenie życia prywatnego z zawodowym.

ZAPYTAJ

Dopasowany?

PODAJ SWOJE WYMIARY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie

Czym się różnią biura klasy A,B i C?

Te symbole odzwierciedlają przede wszystkim jakość i lokalizację budynku. Zobacz jak odróżniać klasy biur i jakie to ma dla Ciebie znaczenie.

Ważne pytania zanim zaczniesz szukać biura

Wybór nowego biura może okazać się nie lada wyzwaniem, bo ta decyzja będzie miała wpływ na wiele obszarów funkcjonowania Twojej firmy.

Atuty pracy w profesjonalnym biurze

Wybierając siedzibę dla swojej firmy możesz zaoszczędzić na wynajmie i korzystać z udogodnień, które oferuje profesjonalne biuro.

Dziękujemy

Twoje wymiary zostały wysłane, zadzwonimy w sprawie przymiarki.

Regulamin

Biuro Na Miarę Sp. z o.o.
Ul. Mikołaja Kopernika 30
00-336 Warszawa
tel. 22 307 65 11
e-mail: kontakt@biuronamiare.pl

REGULAMIN SERWISU WWW.BIURONAMIARE.PL

1. Postanowienia ogólne:
1.1. Właścicielem Serwisu www.biuronamiare.pl (zwanego danej „Serwisem”) jest Biuro Na Miarę Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mikołaja Kopernika 30, o numerze NIP 5252691101, zwana dalej „Właścicielem”.
1.2. Każda osoba korzystająca z zasobów Serwisu (zwana dalej „Użytkownikiem”) przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.
1.3. Korzystanie oraz rejestracja w Serwisie jest bezpłatna.
1.4. Korzystanie z Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików
cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. 2. Działalność Właściciela i Serwisu:
2.1. Przedmiotem działalności Właściciela jest pośrednictwo w wynajmowaniu powierzchni biurowej dla firm.
2.2. Propozycja wynajmu może być zlokalizowana w biurowcach, lokalach użytkowych, kamienicach biurowych, domach zgodnie z preferencjami Użytkownika Serwisu.
2.3. Oferta Serwisu kierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych głównie z branży usługowej oraz pozostałych podmiotów chcących skorzystać z usług oferowanych przez Właściciela.
2.4. Oferta jest składana drogą telefoniczną lub elektroniczną, po uprzednim kontakcie Użytkownika z Właścicielem za pośrednictwem Serwisu oraz telefonicznym doprecyzowaniu preferencji Użytkownika zainteresowanego wynajmem. Oferta może być złożona przez właściciela nieruchomości współpracującego z Serwisem, głównego najemcę budynku lub agencję współpracującą.
2.5. W przypadku zawarcia Umowy wynajmu powierzchni w budynkach biurowych za pośrednictwem Właściciela, po wcześniejszym uzgodnieniu może zostać pobrane wynagrodzenie od Użytkownika.
3. Dane osobowe:
3.1. Właściciel Serwisu będący administratorem danych osobowych przetwarza dane osobowe Użytkowników z zachowaniem wymaganych przez polskie prawo środków bezpieczeństwa oraz z poszanowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135).
3.2. Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są wyłącznie po zaakceptowaniu przez Użytkownika niniejszego Regulaminu.
3.3. Dane osobowe będą przetwarzane i wykorzystywane do celów kontaktowych, marketingowych i archiwizacyjnych właściciela Serwisu oraz podmiotów współpracujących w oparciu o stałe umowy.
4. Postanowienia końcowe:
4.1. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Jego doręczenie Użytkownikom odbywać się będzie poprzez umieszczenie na stronach Serwisu i wchodzi w życie z dniem publikacji. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania dotyczące działania Serwisu można kierować na adres siedziby Właściciela oraz pod adres e-mail (kontakt@biuronamiare.pl).

Logo