Pokój biurowy

Pokój biurowy

OSZCZĘDNOŚĆ POWIERZCHNI
KOMFORT I PRESTIŻ

Prywatne pomieszczenia dla kilkuosobowych firm, które potrzebują profesjonalnej przestrzeni do pracy w dogodnej lokalizacji. Wspólne pomieszczenia socjalne dla kilku firm obniżają koszty wynajmu.

Biuro gotowe do wprowadzenia pozwala uniknąć początkowych wydatków związanych z zakupem mebli, sprzętów biurowych, czy ekspresu do kawy.

Dla Twojej wygody możesz wynająć biuro serwisowane, czyli umeblowany pokój biurowy z pakietem usług. Do dyspozycji najemcy jest biuro „pod klucz”, obsługa recepcyjna, wyposażona kuchnia i dostęp do sal konferencyjnych.

wybrane oferty

WARSZAWA, WOLA

3300 zł dla 3 osób
Umeblowany pokój biurowy z dostępem do sal spotkań.

Gotowe do wprowadzenia, umeblowane pomieszczenie biurowe z zapleczem socjalnym i dostępem do sal konferencjnych. W cenie pokoju poza dostępem do internetu, zawiera się sprzątanie części wspólnych, wyposażona kuchnia, możliwość korzystania z urządzeń biurowych.

Budynek, w którym mieści się biuro położony jest bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Rondo Daszyńskiego, w samym centrum szybko rozwijającej się części biznesowej miasta. Przy budynku istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, WOLA

Małe biuro za 860zł
Pokój w budynku biurowym na Woli.

Atrakcyjny cenowo pokój biurowy w budynku na Woli, zaledwie 6 km od centrum. Pomieszczenie jest odmalowane, z nową wykładziną, dostępem do światła dziennego. Na korytarzu znajdują się pomieszczenia socjalne i toalety.

Na parterze budynku jest recepcja, obok znajdują się przystanki autobusowe oraz sklep spożywczy. W pobliżu budynku istnieje możliwość zaparkowania samochodu, można również wykupić dedykowane miejsce postojowe.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, MOKOTÓW

3pok., 46mkw., czynsz 4220zł
Powierzchnia biurowa podzielona na 3 pomieszczenia

Idealna przestrzeń do pracy do kilkuosobowej firmy, z jednym wejściem ale podzielona na 3 osobne pokoje z małym korytarzem. Dogodny układ na osobny gabinet oraz dwa pokoje dla pracowników lub pokój do spotkań. Biuro zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo.

Budynek jest zlokalizowany na granicy centrum biznesowego na Mokotowie w sąsiedztwie Galerii Mokotów. Na parterze budynku znajduje się reprezentacyjna recepcja, a większość pomieszczeń jest klimatyzowana. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, CENTRUM

Gabinet dla 1 osoby, 2600zł
Umeblowany pokój biurowy w prestiżowej lokalizacji.

Indywidualne, gotowe do pracy pomieszczenie biurowe w formie gabinetu, o powierzchni ok. 10 mkw. na IX p. budynku. W cenie wynajmu jest obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, sprzątanie, dostęp do wyposażonej kuchni oraz urządzeń biurowych.

Centralna lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do biura komunikacją miejską, liczne lokale gastronomiczne i sklepy zapewniają oszczędność czasu. Budynek jest klimatyzowany, wyposażony w najnowsze rozwiązania. Dostęp do budynku i ochrona 24 h.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, ŚRÓDMIEŚCIE

Dwa pokoje biurowe 25mkw., czynsz 2600zł
Pomieszczenia biurowe z widokiem na centrum miasta.

Zupełnie odnowione, klimatyzowane pomieszczenia biurowe z widokiem na panoramę. Pomieszczenia o powierzchni 12,5 mkw. idealnie nadają się na gabinet dla 1 osoby jak również wygodną pracę dla 2-3 osób. Na piętrze zlokalizowane jest pomieszczenie socjalne i toalety.

Budynek usytuowany jest w samym centrum miasta, przy stacji metra Rondo ONZ. W pobliżu budynku znajdują się łatwo dostępne miejsca parkingowe. Na parterze biurowca znajduje się recepcja z kontrolą dostępu. W bezpośrednim sąsiedztwie jest Dworzec Centralny oraz centrum handlowe Złote Tarasy.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, CENTRUM

Pokój biurowy 20 mkw. za 1500zł
Biuro dla kilku osób przy stacji Metro Świętokrzyka.

Pokój w kamienicy biurowej o bardzo popularnym i ustawnym metrażu, komfortowy do pracy dla 4 osób. Z pokoju można mieć widok na ulicę Świętokrzyską lub patio budynku. W pomieszczeniu znajduje się parkiet lub wykładzina.

Idealna lokalizacja budynku, zaraz przy wejściu do stacji metra Świętokrzyska, na skrzyżowaniu linii metra. W pobliżu budynku znajdują się linie tramwajowe i autobusowe. Na parterze są liczne lokale gastronomiczne i sklepy.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, POWIŚLE

Pokój biurowy dla 3 os., 5200zł
Gotowe do wprowadzenia biuro na Powiślu.

Pokój biurowy na wynajem mieści się w wysokiej klasy biurowcu na warszawskim Powiślu. Dla najemców dostępna jest recepcja z poczekalnią dla gości, wewnętrzna kawiarnia obsługiwana przez profesjonalną baristkę, sale konferencyjne, oddzielna kuchnia oraz archiwum.

Powierzchnia została zaplanowana z myślą o małych i średnich firmach, poszukujących wyrazistej siedziby o wysokim standardzie. Budynek posiada doskonały dostęp do komunikacji miejskiej, obok jest przystanek autobusowy, a do metra jest 5 minut pieszo.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, RONDO ONZ

Pokój biurowy dla 8 osób, cena na zapytanie
Biuro serwisowane w jednym z najlepszych biurowców.

Starannie zaprojektowane i urządzone pomieszczenie biurowe. Dodatkowe usługi w pakiecie: dedykowana obsługa recepcyjna, dostęp do sal konferencyjnych, media, sprzątanie, internet oraz wyposażona i zaopatrzona kuchnia.

Bezpośrednio przy budynku jest wejście do stacji metra Rondo ONZ, przystanki autobusowe i tramwajowe. Budynek otoczony jest całodobową ochroną, dostęp do budynku jest 24 h.

ZAPYTAJ

Dopasowany?

PODAJ SWOJE WYMIARY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie

Czym się różnią biura klasy A,B i C?

Te symbole odzwierciedlają przede wszystkim jakość i lokalizację budynku. Zobacz jak odróżniać klasy biur i jakie to ma dla Ciebie znaczenie.

Ważne pytania zanim zaczniesz szukać biura

Wybór nowego biura może okazać się nie lada wyzwaniem, bo ta decyzja będzie miała wpływ na wiele obszarów funkcjonowania Twojej firmy.

Atuty pracy w profesjonalnym biurze

Wybierając siedzibę dla swojej firmy możesz zaoszczędzić na wynajmie i korzystać z udogodnień, które oferuje profesjonalne biuro.

Dziękujemy

Twoje wymiary zostały wysłane, zadzwonimy w sprawie przymiarki.

Regulamin

Biuro Na Miarę Sp. z o.o.
Ul. Mikołaja Kopernika 30
00-336 Warszawa
tel. 22 307 65 11
e-mail: kontakt@biuronamiare.pl

REGULAMIN SERWISU WWW.BIURONAMIARE.PL

1. Postanowienia ogólne:
1.1. Właścicielem Serwisu www.biuronamiare.pl (zwanego danej „Serwisem”) jest Biuro Na Miarę Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mikołaja Kopernika 30, o numerze NIP 5252691101, zwana dalej „Właścicielem”.
1.2. Każda osoba korzystająca z zasobów Serwisu (zwana dalej „Użytkownikiem”) przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.
1.3. Korzystanie oraz rejestracja w Serwisie jest bezpłatna.
1.4. Korzystanie z Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików
cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. 2. Działalność Właściciela i Serwisu:
2.1. Przedmiotem działalności Właściciela jest pośrednictwo w wynajmowaniu powierzchni biurowej dla firm.
2.2. Propozycja wynajmu może być zlokalizowana w biurowcach, lokalach użytkowych, kamienicach biurowych, domach zgodnie z preferencjami Użytkownika Serwisu.
2.3. Oferta Serwisu kierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych głównie z branży usługowej oraz pozostałych podmiotów chcących skorzystać z usług oferowanych przez Właściciela.
2.4. Oferta jest składana drogą telefoniczną lub elektroniczną, po uprzednim kontakcie Użytkownika z Właścicielem za pośrednictwem Serwisu oraz telefonicznym doprecyzowaniu preferencji Użytkownika zainteresowanego wynajmem. Oferta może być złożona przez właściciela nieruchomości współpracującego z Serwisem, głównego najemcę budynku lub agencję współpracującą.
2.5. W przypadku zawarcia Umowy wynajmu powierzchni w budynkach biurowych za pośrednictwem Właściciela, po wcześniejszym uzgodnieniu może zostać pobrane wynagrodzenie od Użytkownika.
3. Dane osobowe:
3.1. Właściciel Serwisu będący administratorem danych osobowych przetwarza dane osobowe Użytkowników z zachowaniem wymaganych przez polskie prawo środków bezpieczeństwa oraz z poszanowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135).
3.2. Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są wyłącznie po zaakceptowaniu przez Użytkownika niniejszego Regulaminu.
3.3. Dane osobowe będą przetwarzane i wykorzystywane do celów kontaktowych, marketingowych i archiwizacyjnych właściciela Serwisu oraz podmiotów współpracujących w oparciu o stałe umowy.
4. Postanowienia końcowe:
4.1. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Jego doręczenie Użytkownikom odbywać się będzie poprzez umieszczenie na stronach Serwisu i wchodzi w życie z dniem publikacji. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania dotyczące działania Serwisu można kierować na adres siedziby Właściciela oraz pod adres e-mail (kontakt@biuronamiare.pl).

Logo