biurowiec

Biuro w kamienicy

DOSKONALE ZLOKALIZOWANE
Z CHARAKTEREM

Odrestaurowane kamienice są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy potrzebują reprezentacyjnej siedziby w prestiżowej lokalizacji.

Jeśli na co dzień chcesz być blisko ludzi i potrzebujesz miejsca, do którego łatwo można trafić, wynajmij biuro w kamienicy w centrum miasta.

Dla firm, które doceniają inspirujące otoczenie, rozwiązaniem będą lofty. Surowe ściany i wysokie sufity tworzą wyjątkowy klimat postindustrialnych budynków, zapewniając przy tym kreatywną atmosferę.

wybrane oferty

WARSZAWA, PRAGA

Biuro 65mkw., czynsz 3185zł
Nowocześnie wykończona powierzchnia biurowa w odrestaurowanej kamienicy

Nowocześnie wyposażony budynek w historycznej dzielnicy Nowa Praga. Powierzchnia biurowa zaprojektowana została myślą o wygodzie, funkcjonalności i największym komforcie najemcy. Dużym atutem budynku jest jego położenie, zaledwie kilka minut od stacji metra Dworzec Wileński.

W bezpośrednim sąsiedztwie Placu Hallera znajdują się liczne sklepy, bankomaty, banki, poczta oraz Centrum Medyczne. Z najwyższych pięter biurowca rozciąga się panorama lewobrzeżnej Warszawy.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, PRAGA

Całe piętro 145mkw., czynsz 6960zł
Powierzchnia biurowa dostosowana do potrzeb najemcy.

Kamienica biurowa odrestaurowana w 2012 roku oferuje powierzchnie biurowe dla małych i średnich firm. Liczba i wielkość pomieszczeń zostanie dostosowana do potrzeb najemcy, może to być układ gabinetowy, open space lub powierzchnia elastyczna - mieszana.

Powierzchnia jest klimatyzowana, na podłodze znajduje się wykładzina, budynek ma otwierane okna. Pod budynkiem znajdują się miejsca postojowe. Lokalizacja budynku umożliwia dojście do metra w zaledwie 10 min, a tylko 5 min do stacji Warszawa Wschodnia.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, PRAGA

Loft 230mkw., czynsz 14700zł
Klimatyczne biuro w pofabrycznym budynku.

Powierzchnia biurowa na wynajem w poindustrialnym budynku na warszawskiej Pradze. W pobliżu jest stacja metra Dworzec Wileński, w najbliższym otoczeniu znajdują się liczne punkty gastronomiczne i budynki użyteczności publicznej.

Inwestycja jest jedną z najbardziej lifestylowych w Polsce, jako odzwierciedlenie zderzenia magicznej przeszłości i dynamicznej przyszłości. Jest to idealne miejsce dla kreatywnych firm, które cenią sobie oryginalność.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, POWIŚLE

80mkw., czynsz 8000zł
Biuro w historycznej kamienicy na powiślu.

Powierzchnia biurowa na wynajem w wyjątkowej lokalizacji w pobliżu Wisły, na granicy z parkiem. W budynku i najbliższej okolicy znajdują się lokale gastronomiczne. Miejsce jest dobrze skomunikowane z centrum, w pobliżu dojazd do Al. Ujazdowskich i Al. Jerozolimskich.

Nieruchomość słynie ze swojej niezwykłej historii, budynek powstał w latach 20-tych XIX wieku i od zawsze jest miejscem dla wybranych. Dzisiaj oferuje nietuzinkowe powierzchnie dla firm.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, PRAGA

Biuro 80mkw., czynsz 4000zł
PModuł biurowy w poindustrialnym budynku.

Klimatyczna przestrzeń biurowa na Pradze Południe w Warszawie w ponad 100-letnim budynku. Średnia wysokość biur wynosi 3,8 metra, przestrzeń zostanie zaaranżowana zgodnie z projektem przygotowanym wspólnie z najemcą.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zaledwie kilka minut od metra Stadion Narodowy. Krótki spacer od budynku znajduje się Soho Factory z całą swoją ofertą kulturalną, gastronomiczną oraz mieszkaniową.

ZAPYTAJ

WARSZAWA, CENTRUM

130mkw., czynsz 8580zł
Biuro w prestiżowej kamienicy w centrum miasta.

Powierzchnia biurowa na wynajem w kamienicy zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy. W pobliżu budynku znajduje się stacja metra Politechnika, przystanki tramwajowe i autobusowe oraz hotel. Z budynku łatwo jest dojechać na lotnisko i drogi wylotowe.

Budynek reprezentuje historyczną zabudowę o podwyższonym standardzie. Na parterze znajduje się reprezentacyjny hol wejściowy, zadbane patio. O bezpieczeństwo najemców dba całodobowy monitoring oraz obsługa portiera. Istnieje możliwość wynajmu miejsca postojowego na terenie posesji.

ZAPYTAJ

Dopasowany?

PODAJ SWOJE WYMIARY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie

Czym się różnią biura klasy A,B i C?

Te symbole odzwierciedlają przede wszystkim jakość i lokalizację budynku. Zobacz jak odróżniać klasy biur i jakie to ma dla Ciebie znaczenie.

Ważne pytania zanim zaczniesz szukać biura

Wybór nowego biura może okazać się nie lada wyzwaniem, bo ta decyzja będzie miała wpływ na wiele obszarów funkcjonowania Twojej firmy.

Atuty pracy w profesjonalnym biurze

Wybierając siedzibę dla swojej firmy możesz zaoszczędzić na wynajmie i korzystać z udogodnień, które oferuje profesjonalne biuro.

Dziękujemy

Twoje wymiary zostały wysłane, zadzwonimy w sprawie przymiarki.

Regulamin

Biuro Na Miarę Sp. z o.o.
Ul. Mikołaja Kopernika 30
00-336 Warszawa
tel. 22 307 65 11
e-mail: kontakt@biuronamiare.pl

REGULAMIN SERWISU WWW.BIURONAMIARE.PL

1. Postanowienia ogólne:
1.1. Właścicielem Serwisu www.biuronamiare.pl (zwanego danej „Serwisem”) jest Biuro Na Miarę Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mikołaja Kopernika 30, o numerze NIP 5252691101, zwana dalej „Właścicielem”.
1.2. Każda osoba korzystająca z zasobów Serwisu (zwana dalej „Użytkownikiem”) przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.
1.3. Korzystanie oraz rejestracja w Serwisie jest bezpłatna.
1.4. Korzystanie z Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików
cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. 2. Działalność Właściciela i Serwisu:
2.1. Przedmiotem działalności Właściciela jest pośrednictwo w wynajmowaniu powierzchni biurowej dla firm.
2.2. Propozycja wynajmu może być zlokalizowana w biurowcach, lokalach użytkowych, kamienicach biurowych, domach zgodnie z preferencjami Użytkownika Serwisu.
2.3. Oferta Serwisu kierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych głównie z branży usługowej oraz pozostałych podmiotów chcących skorzystać z usług oferowanych przez Właściciela.
2.4. Oferta jest składana drogą telefoniczną lub elektroniczną, po uprzednim kontakcie Użytkownika z Właścicielem za pośrednictwem Serwisu oraz telefonicznym doprecyzowaniu preferencji Użytkownika zainteresowanego wynajmem. Oferta może być złożona przez właściciela nieruchomości współpracującego z Serwisem, głównego najemcę budynku lub agencję współpracującą.
2.5. W przypadku zawarcia Umowy wynajmu powierzchni w budynkach biurowych za pośrednictwem Właściciela, po wcześniejszym uzgodnieniu może zostać pobrane wynagrodzenie od Użytkownika.
3. Dane osobowe:
3.1. Właściciel Serwisu będący administratorem danych osobowych przetwarza dane osobowe Użytkowników z zachowaniem wymaganych przez polskie prawo środków bezpieczeństwa oraz z poszanowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2015 r., poz. 2135).
3.2. Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są wyłącznie po zaakceptowaniu przez Użytkownika niniejszego Regulaminu.
3.3. Dane osobowe będą przetwarzane i wykorzystywane do celów kontaktowych, marketingowych i archiwizacyjnych właściciela Serwisu oraz podmiotów współpracujących w oparciu o stałe umowy.
4. Postanowienia końcowe:
4.1. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Jego doręczenie Użytkownikom odbywać się będzie poprzez umieszczenie na stronach Serwisu i wchodzi w życie z dniem publikacji. Wszelkie uwagi, komentarze oraz pytania dotyczące działania Serwisu można kierować na adres siedziby Właściciela oraz pod adres e-mail (kontakt@biuronamiare.pl).

Logo